ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

Επιστροφή στα ερασιτεχνικά γήπεδα

Εικόνα του άρθρου Επιστροφή στα ερασιτεχνικά γήπεδα
ΣΥΝΤΑΚΤΗΣ: Γιώργος Τσαντίκος
ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ: 13/04/2018, 12:30
ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ Α’ Κατηγορία 2017-18
 (27η αγωνιστική)
 

ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ 
Σάββατο
14/04/18
17:15
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ 
Σάββατο
14/04/18
17:30
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ 
Κυριακή
15/04/18
15:00
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ
ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ 
Κυριακή
15/04/18
17:30
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
ΚΡΥΑΣ 
Κυριακή
15/04/18
17:30
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ 
Κυριακή
15/04/18
17:30
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ
ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ 
Κυριακή
15/04/18
17:30

MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β’ Κατηγορία Α’ Όμιλος 2017-18
 (27η αγωνιστική)

Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ 
Κυριακή
15/04/18
17:30
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ
ΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ 
Κυριακή
15/04/18
17:30
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ
ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ 
Κυριακή
15/04/18
17:30
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΜΦΙΘΕΑΣ 
Κυριακή
15/04/18
17:30
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ
ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ 
Κυριακή
15/04/18
17:30
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ
ΖΩΟΔΟΧΟΥ 
Κυριακή
15/04/18
17:30

MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β’ Κατηγορία B’ Όμιλος 2017-18
 (27η αγωνιστική)

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY
ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ 
Σάββατο
14/04/18
17:30
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ 
Σάββατο
14/04/18
17:30
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ
ΜΕΤΣΟΒΟΥ 
Σάββατο
14/04/18
17:30
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ
ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ 
Σάββατο
14/04/18
17:30
Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ - ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ
ΠΕΔΙΝΗΣ 
Σάββατο
14/04/18
17:30
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
ΛΟΓΓΑΔΩΝ 
Σάββατο
14/04/18
17:30
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΟΣΜΗΡΑΣ 
Σάββατο
14/04/18
17:30
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ 
Κυριακή
15/04/18
19:30

Γ’ Κατηγορια Α’ Ομιλος
 (24η αγωνιστική)

Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ.

Σάββατο
14/04/18
00:00
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ
ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 
Σάββατο
14/04/18
17:30
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ
ΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ 
Σάββατο
14/04/18
17:30
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ
ΜΑΡΜΑΡΩΝ 
Σάββατο
14/04/18
17:30
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ
Σάββατο
14/04/18
17:30
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΑΤΩ ΛΑΨΙΣΤΑΣ 
Σάββατο
14/04/18
17:30
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 
Κυριακή
15/04/18
17:30

Γ’ Κατηγορια B’ Ομιλος
 (24η αγωνιστική)

Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ 
Κυριακή
15/04/18
13:00
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ 
Κυριακή
15/04/18
15:00
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ 
Κυριακή
15/04/18
17:15
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95
ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ 
Κυριακή
15/04/18
17:30
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ
ΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ 
Κυριακή
15/04/18
17:30
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ
EPIRUS SPORT
Κυριακή
15/04/18
17:30
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ
ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ 
Κυριακή
15/04/18
17:30
ΣΧΟΛΙΑ
ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
Ντοτη3