Συντακτης: Γιώργος Τσαντίκος
Δημοσιευση: 9-11-2017, 16:47
ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Β Όμιλος 2017-18
 (7η αγωνιστική)

ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ

2-2

Γ Κατηγορια Α Ομιλος
 (3η αγωνιστική)

ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ.

6-0

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Προεπιλογής ΕΟ Νέων
 (2η αγωνιστική)

ΕΠΣ Καρδίτσας - ΕΠΣ Λάρισας

2-4

ΕΠΣ Τρικάλων - ΕΠΣ Ηπείρου

0-0

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Προεπιλογής ΕΟ Παίδων
 (2η αγωνιστική)

ΕΠΣ Καρδίτσας - ΕΠΣ Λάρισας

1-5

ΕΠΣ Τρικάλων - ΕΠΣ Ηπείρου

0-3


ΒΑΘΜΟΛΟΓΙΕΣ

Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ Α’ Κατηγορία

1.

ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ

25

2.

Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ

22

3.

Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ

20

4.

ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ

18

5.

ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ

17

6.

ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ

17

7.

ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ

14

8.

ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ

14

9.

ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ

13

10.

Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ

12

11.

Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ

9

12.

Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ

6

13.

Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ

6

14.

Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ

4

15.

Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ

3

16.

Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ

1


MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β’ Κατηγορία Α Όμιλος

1.

Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ

25

2.

Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ

22

3.

Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ

21

4.

ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ

18

5.

Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009

17

6.

Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ

17

7.

Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ

15

8.

ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ

15

9.

ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ

10

10.

Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.

10

11.

Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ

8

12.

Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ

7

13.

Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ

7

14.

Α.Π.Ο.Ε.Λ.

7

15.

Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ

4

16.

Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ

1



MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β Κατηγορία Β Όμιλος

1.

Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ

23

2.

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ

17

3.

Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ

17

4.

Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ

17

5.

ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ

14

6.

ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY

14

7.

Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ

12

8.

ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ

11

9.

ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ

11

10.

Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ

11

11.

Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ

10

12.

Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ

10

13.

Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ

9

14.

ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ

8

15.

ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ

8

16.

Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ

4


 

1.

Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ

14

2.

ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ

13

3.

Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006

13

4.

Α.Ε.ΡΙΖΑΣ

13

5.

ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

12

6.

Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ

11

7.

Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ

9

8.

Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ

7

9.

Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ

6

10.

Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ

6

11.

Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ.

4

12.

Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ

3

13.

Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

3

14.

ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ

0


Γ' Κατηγορία Β’ Ομιλος

1.

Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ

15

2.

Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95

15

3.

ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ

12

4.

Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ

12

5.

ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ

11

6.

Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ

10

7.

ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ

10

8.

ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ

9

9.

Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ

9

10.

Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ

5

11.

Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ

1

12.

ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ

1

13.

Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ

-2

14.

Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

-3

ComCom
200 λέξεις απομένουν.
σχετικα αρθρα