Ένας οδηγός συνελήφθη χτες (24/5) το βράδυ στην Άρτα, γιατί οδηγούσε φορτηγό στο αντίθετο ρεύμα.
Όταν η αστυνομία σταμάτησε το όχημα, διαπίστωσε ότι ο οδηγός δεν είχε δίπλωμα και ήταν πάνω από τα επιτρεπόμενα όρια οινοπνεύματος στον οργανισμό του.
Ένας οδηγός συνελήφθη χτες (24/5) το βράδυ στην Άρτα, γιατί οδηγούσε φορτηγό στο αντίθετο ρεύμα.
Όταν η αστυνομία σταμάτησε το όχημα, διαπίστωσε ότι ο οδηγός δεν είχε δίπλωμα και ήταν πάνω από τα επιτρεπόμενα όρια οινοπνεύματος στον οργανισμό του.