Το έργο του Σαίξπηρ «Άμλετ» σε σκηνοθεσία Θέμη Μουμουλίδη ανεβάζει αυτό το καλοκαίρι η «Εποχή Τέχνης». Στα Γιάννενα, η παράσταση θα έρθει στις 17 Ιουλίου, στο υπαίθριο θέατρο της ΕΗΜ.
Στον ρόλο του Άμλετ ο Αναστάσης Ροϊλός. Μαζί του η Ιωάννα Παππά, ο Μιχάλης Συριόπουλος, ο Θοδωρής Σκυφτούλης, ο Θανάσης Δόβρης, η Μαρούσκα Παναγιωτοπούλου, η Τζένη Καζάκου, ο Άρης Νινίκας και ο Δημήτρης Αποστολόπουλος.
Προπώληση με τιμές προσφοράς για περιορισμένο αριθμό εισιτηρίων από 10 ευρώ. Τιμές εισιτηρίων: 17, 18 , 20, 22 ευρώ. Προπώληση: more.com