ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

Αθλητισμός στα Γιάννενα: Βραβεύονται οι καλύτεροι-ες του 2022

Εικόνα του άρθρου Αθλητισμός στα Γιάννενα: Βραβεύονται οι καλύτεροι-ες του 2022
ΣΥΝΤΑΚΤΗΣ: Κύριος Τύπος
ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ: 14/03/2023, 21:30
ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

Ο Δήμος Ιωαννιτών και το Πνευματικό Κέντρο θα βραβεύσουν τους αθλητές και τις αθλήτριες της πόλης, που διακρίθηκαν το 2022, την Τετάρτη 22 Μαρτίου στις 20.00 στην αίθουσα «Βασίλειος Πυρσινέλλας». Επίσης, θα βραβεύσει τους προπονητές και τις προπονήτριές τους.

Συγκεκριμένα, βραβεύονται οι αθλητές-τριες που πέτυχαν από 1η μέχρι και 8η Παγκόσμια νίκη, από 1η μέχρι και 8η Πανευρωπαϊκή νίκη, από 1η μέχρι και 3η Βαλκανική νίκη, από 1η μέχρι και 3η Πανελλήνια νίκη, καθώς και των ομάδων που ανήλθαν σε εθνική κατηγορία στα Ερασιτεχνικά Πρωταθλήματα.

Η σειρά με την οποία αναφέρονται οι αθλητές, είναι αυτή με την οποία και θα βραβευτούν την ημέρα της εκδήλωσης.

Το Πνευματικό Κέντρο σημειώνει ότι «όσοι αθλητές-τριες έχουν πετύχει κάποια από τις προαναφερθείσες διακρίσεις και δεν συμπεριλήφθησαν στην παρακάτω λίστα, μπορούν να επικοινωνήσουν άμεσα με τη Διεύθυνση Νεολαίας και Άθλησης, στο τηλέφωνο 2651083940 (εσωτ. 165).

Παγκόσμιοι πρωταθλητές-τριες 2022

ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ:ΡΑΠΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΚΛΑΣΣΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ:ΡΑΠΤΗ ΣΩΤΗΡΙΑ

ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ:ΔΟΥΜΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ:ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ:ΠΛΙΑΚΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ:ΝΤΟΥΣΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ:ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ:ΓΚΟΓΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ:ΚΩΣΤΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ:ΚΟΥΤΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ:ΦΑΪΤΑΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΣΑΜΠΟ:ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗ ΕΛΕΝΗ-ΑΠΟΛΛΩΝΙΑ

ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ITF:ΜΠΑΝΤΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

Ευρωπαϊκοί πρωταθλητές-τριες 2022

ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ ΣΕ ΠΑΓΚΟ:ΜΠΑΚΟΧΡΗΣΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ ΣΕ ΠΑΓΚΟ:ΜΠΑΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ:ΡΕΒΕΝΙΚΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ

ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ:ΑΓΓΕΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ:ΚΑΠΕΡΔΑ ΓΙΟΛΑΝΔΑ

ΚΟΥΡΑΣ-KURASH:ΜΠΕΛΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΟΥΡΑΣ-KURASH:ΚΛΕΙΣΟΥΡΑ ΟΥΡΑΝΙΑ

ΚΟΥΡΑΣ-KURASH:ΣΠΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΥΤΕΡΠΗ

ΚΟΥΡΑΣ-KURASH:ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΛΥΔΙΑ

ΚΟΥΡΑΣ-KURASH:ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΑΓΑΘΟΚΛΗΣ

ΚΟΥΡΑΣ-KURASH:ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΜΑΞΙΜΟΣ

ΚΟΥΡΑΣ-KURASH:ΚΑΚΑΡΑΝΤΖΑ ΙΩΑΝΝΑ

ΚΟΥΡΑΣ-KURASH:ΛΑΚΚΑ ΣΟΦΙΑ

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ:ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ:ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ:ΝΤΑΡΑ ΝΕΦΕΛΗ

ΜΠΡΙΤΖ:ΜΠΕΝΓΚΙΓΚΙ ΓΚΙΟΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ

ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ WTF:ΜΠΟΥΚΛΑΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ WTF:ΣΟΦΗ ΝΕΦΕΛΗ

ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ITF:ΠΑΠΑΔΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ITF:ΝΤΟΥΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Βαλκανιονίκες 2022 

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ:ΚΟΠΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ:ΓΚΡΕΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ:ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ:ΛΑΠΠΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΣΑΜΠΟ:ΣΚΑΝΔΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ


ΑΘΛΗΤΕΣ-ΤΡΙΕΣ ΜΕ ΑΝΑΠΗΡΙΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΥΡΡΟΣ ΑμεΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «ΑΟ ΑΚΜΩΝ ΑμεΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

ΛΙΑΓΚΟΥ ΑΝΘΗ

ΛΩΛΗ ΛΥΔΙΑ

ΤΑΣΟΝΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΥΦΑΝΤΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΧΗΤΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΡΗΓΑΣ ΠΟΛΥΖΩΗΣ

ΜΙΧΑΗΛ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΛΑΖΑΡΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΛΑΧΑΝΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΡΕΝΤΖΟ ΕΡΜΑΝΤΙ

ΝΤΑΛΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΓΚΟΥΝΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ

 SPECIAL OLYMPICS

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΗΣ ΙΠΠΑΣΙΑΣ»

ΠΕΤΡΑΚΗΣ ΑΡΗΣ

ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «Α.Σ.Ι. ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ»

ΜΕΤΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ

ΡΑΠΤΗ ΜΑΡΙΑΜ

ΜΠΟΓΑ ΑΝΝΑ

ΠΟΛΑΚΤΣΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΚΑΛΛΕΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΤΡΙΦΥΛΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΘΑΛΑΣΣΙΟ ΣΚΙ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «ΟΜΙΛΟΣ ΘΑΛΑΣΣΙΟΥ ΣΚΙ ΠΑΜΒΩΤΙΣ»

ΤΡΥΦΩΝΑΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ ΑΝΔΡΩΝ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙ0: «Α.Σ. ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΒΑΡΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΔΗΜΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΘΩΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΗΣ ΣΙΜΟΣ

ΚΑΣΤΑΝΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΟΛΟΤΣΙΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΥΡΚΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΝΤΑΒΟΥΛΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΗΣ

ΠΡΕΜΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΤΖΕΛΕΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ



ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΣΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙ0: «Σ.Κ. ΙΩΑΝΝΙΝΑ»

ΝΤΟΚΟΥ ΡΕΑ

ΤΣΑΚΤΣΙΡΑ ΘΑΛΕΙΑ

ΠΑΠΑΔΙΑ ΣΟΦΙΑ

ΠΑΝΟΥΤΣΟΥ ΡΟΥΛΑ

ΚΟΛΟΚΑ ΕΛΛΗ

ΜΑΝΤΖΙΟΥ ΑΝΝΑ

ΜΑΝΤΖΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΒΡΑΣΤΑΜΗΝΟΥ ΣΟΦΙΑ

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ

ΦΛΩΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΦΑΓΟΓΕΝΗ ΕΛΕΝΗ

ΜΠΑΡΤΖΩΚΑ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΠΑΠΠΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑ

ΓΚΛΙΝΑΒΟΥ ΧΑΡΑ

ΚΑΝΟΕ ΚΑΓΙΑΚ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΠΑΜΒΩΤΙΔΟΣ», «Α.Σ. ΕΞΕΛΙΞΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΜΑΡΜΑΤΑΚΗΣ ΒΥΡΩΝ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΑΡΟΥΛΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΑΡΑΤΕ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ»

ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΚΑΤΣΑΚΟΥΛΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΚΙΚ ΜΠΟΞΙΝΓΚ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «ΠΥΓΜΑΧΙΚΟΣ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Ο ΤΙΓΡΗΣ», «ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΤΡΩΤΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

ΤΖΟΥΝΑΚΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ

ΣΤΕΦΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ

ΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΣΚΟΥΦΗΣ ΣΠΥΡΟΣ
ΜΠΑΝΤΖΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΤΣΟΓΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΛΑΣΣΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «Ε.Κ.Α. ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «Σ.Κ.Α. ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «Α.Γ.Σ.Ι.»

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΚΟΣ

ΣΙΩΖΟΣ ΙΑΣΟΝΑΣ

ΛΙΑΝΟΥ ΝΙΚΗ

ΚΟΥΤΣΟΥΠΑ ΛΥΔΙΑ

ΣΙΝΤΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ

ΒΑΡΔΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΒΛΕΤΣΑ ΕΛΕΝΗ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΟΝΩΡΑ

ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΗΛΙΑΝΑ

ΜΑΛΑΤΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

ΘΩΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΜΕΝΑΓΙΑ ΜΑΡΙΝΑ

ΜΕΓΑ ΑΓΑΠΗ

ΖΥΓΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ

ΝΕΣΣΕΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΑΡΙΛΑΟΣ

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΚΑΡΔΟΥΛΑΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΙΚΗ

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΣΙΩΜΟΣ ΓΚΙΖΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ

ΤΑΣΙΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΖΟΓΛΟΠΙΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΑΡΟΥΖΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΙΩΜΟΣ ΓΚΙΖΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΡΑΠΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΝΤΑΒΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΓΩΓΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΑΛΕΞΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ

ΚΟΛΙΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ

ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ –ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «Α.Σ. ΑΤΛΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «Α.Ο. ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «ΚΟΛΥΜΒΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ», «Α.Σ. ΑΛΜΠΑΤΡΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «Α.Ο. ΝΗΡΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

ΠΑΥΛΟΥ ΘΕΟΦΑΝΙΑ

ΛΑΜΠΡΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ

ΕΞΑΡΧΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΞΑΡΧΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ ΑΝΔΡΕΑΝΑ

ΚΑΤΩΓΙΑΝΝΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ

ΣΙΜΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΜΠΙΚΑΣ ΙΑΣΩΝ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ

ΔΕΜΠΟ ΦΡΕΝΣΙ

ΠΑΠΠΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ

ΤΣΙΟΥΠΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΚΑΛΑΜΠΟΚΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ

ΣΙΔΕΡΗ ΜΕΛΙΝΑ

ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΤΣΕΜΠΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΤΣΙΑΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΚΑΡΑΣΑ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΚΑΙΣΑΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΤΣΙΝΗ ΕΛΕΝΗ

ΣΑΛΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΚΑΛΑΒΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΜΑΚΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΑΛΑΜΠΟΚΗ ΑΝΝΑ

ΓΕΩΡΓΟΝΙΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΜΑΧΑΙΡΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΚΟΥΜΠΟΥΛΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ

ΣΤΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΑΣΤΑΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΖΑΡΚΑΔΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΜΑΓΚΛΑΡΑ ΑΜΑΛΙΑ

ΔΕΔΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΠΡΑΟΥΣΙ ΟΡΕΣΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΑΡΛΕΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΦΩΤΣΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «ΝΑΥΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΟΣ ΝΑΥΤΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

ΜΕΓΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ

ΚΑΣΙΟΥΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΤΖΟΥΜΑ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΑΛΑΙΟΠΑΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΚΑΣΚΑΡΗ ΜΑΙΡΗ

ΣΙΚΑΛΟΥ ΛΥΔΙΑ

ΚΟΛΙΑΚΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΠΡΙΑΣΟΥΛΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΖΑΡΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΝΤΑΓΚΑ ΚΛΕΙΩ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

ΝΤΟΥΣΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΝΤΟΥΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΟΛΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΛΑΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΤΣΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

ΛΑΜΠΡΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΕΞΑΡΧΟΥ ΙΑΣΟΝΑΣ

ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΗ ΕΛΕΝΑ

ΒΛΑΧΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΝΤΕΜΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΠΑΠΑΖΑΧΑΡΗ ΣΟΦΙΑ

ΧΕΛΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΠΑΠΑΤΣΙΜΠΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

ΒΛΑΧΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΚΟΥΤΣΑΒΕΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΖΥΓΟΥΡΑΣ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ

ΦΡΑΓΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ

ΔΗΜΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

ΜΟΥΑΪ ΤΑΪ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «Α.Σ. ΚΟΡΥΦΑΙΟΙ ΜΑΧΗΤΕΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «Α.Σ. ΑΤΡΩΤΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

ΧΑΒΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΟΥΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΜΠΑΤΖΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΤΣΑΚΑΝΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ

ΜΑΝΤΖΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΑΤΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΜΠΡΙΤΖ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΜΠΡΙΤΖ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

ΚΟΝΤΟΔΗΜΑ ΝΑΝΤΙΑ

ΜΕΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΠΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΛΙΟΥΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΦΑΠΛΩΜΑΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΠΟΑΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ

ΜΑΓΚΛΑΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΜΟΜΤΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΗΤΣΕΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΟΥΒΑΝΑΣ ΠΑΥΛΟΣ

ΦΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΙΤΣΑΝΤΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΞΙΦΑΣΚΙΑ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΕΥΡΟΙΑ», «ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ»

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ

ΜΠΕΛΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΤΡΑΓΑΛΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΝΤΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΧΡΗΣΤΕΑ ΧΑΡΑ

ΜΙΧΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΙΟΥΚΕΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΠΑΛΗ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «Α.Σ. ΑΤΡΩΤΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

ΛΥΚΟΥΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΜΠΑΤΖΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΚΑΛΟΪΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΠΕΤΟΣΦΑΙΡΙΣΗ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ»

ΑΔΑΜΟΥ ΘΕΟΦΑΝΕΙΑ

ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ

ΜΑΝΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΣΑΡΛΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΛΕΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ

ΤΑΣΣΗ ΑΝΝΑ

ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΣΙΟΡΕΝΤΑ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ

ΤΖΑΛΑΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΧΑΜΠΗΛΟΜΑΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΚΑΡΑΚΑΤΣΙΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΣΑΜΠΟ-ΚΟΥΡΑΣ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «Α.Σ. ΠΟΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «Α.Σ. ΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΥΜΕΛΑ

ΑΡΑΠΗΣ ΗΛΙΑΣ

ΣΤΡΑΓΑΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΜΠΟΥΝΤΟ»

ΣΟΥΜΑΛΕΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΑΝΔΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

ΖΑΦΕΙΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΣΕΡΤΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ

ΑΝΔΡΕΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΑΣΠΑΣΙΑ

ΤΣΙΑΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΙΚΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΑΜΟΝΑΣ ΝΙΚΟΣ

ΡΙΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΡΑΤΣΙΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΦΟΥΝΤΑ ΜΑΡΙΑ

ΚΙΤΣΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ

ΣΤΑΥΡΟΥ ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ

ΜΕΛΑΣ ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ

ΜΕΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΦΟΥΝΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΣΑΡΑΛΙΩΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΒΕΡΓΟΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΡΙΖΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΖΕΡΒΑΚΑΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΡΙΖΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΟΛΕΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΠΑΚΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ

ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ WTF

ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΩΜΑΤΕΙΟ: «Α.Σ. ΔΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

ΤΣΑΜΠΑΛΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ

ΕΡΓΑΤΗ ΕΛΕΝΗ

ΚΙΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΝΤΡΟΥΒΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΚΙΤΣΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ

ΚΑΜΑΓΙΑΝΝΗ ΛΑΜΠΡΙΝΕΤΑ

ΤΑΕΚΒΟΝΤΟ ITF

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «Α.Σ. ΠΡΩΤΕΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «Α.Σ. ΝΙΚΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

ΘΩΜΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΓΕΩΡΓΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

ΚΑΒΒΑΔΙΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

ΚΑΣΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ

ΝΤΑΚΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΥΘΥΜΙΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΘΩΜΑ ΕΥΑΝΘΙΑ ΜΑΡΙΑ

ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΠΟΥΖΟΥ ΣΤΕΡΓΙΑΝΗ

ΤΣΩΛΗ ΝΕΦΕΛΗ

ΜΑΜΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ

ΣΙΩΤΟΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ

ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΖΟΥΝΤΟ

ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΣΩΜΑΤΕΙΑ: «Α.Σ. ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ», «ΠΑΝΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ», «ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ», «Α.Ο. ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ»

ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ

ΝΤΟΝΤΟΡΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ

ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΙΑΝΗ

ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΥΡΚΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ

ΚΟΥΡΣΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΜΑΞΙΜΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΥΜΕΛΑ

ΔΗΜΟΥ ΑΡΙΣΤΕΑ ΙΩΑΝΝΑ

ΣΤΡΑΓΑΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΣΠΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΤΣΟΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ

ΜΠΕΛΛΟΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ
ΤΑΣΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ-ΤΡΙΕΣ
(με αλφαβητική σειρά)

ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ

ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΛΑΙΡΗ

ΓΚΑΛΓΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΓΚΟΡΕΖΗ ΛΥΓΕΡΗ

ΓΚΟΡΕΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΘΩΜΑΪΣ

ΔΟΓΟΡΙΤΗΣ ΠΕΤΡΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ

ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΖΑΡΑΓΚΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ

ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΖΗΚΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

ΚΑΪΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΑΜΜΕΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ

ΚΑΡΑΜΠΙΝΑΣ ΦΙΛΙΠΠΑΣ

ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΠΥΡΟΣ

ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΥΡΚΟΥ ΜΑΡΙΑ

ΛΙΟΛΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΣΧΟΛΙΑ
ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
Ντοτη3