δεη πισω tc1
ΓΙΑΝΝΕΝΑ

ΤΕΕ Ηπείρου: Τα αποτελέσματα για την αντιπροσωπεία του παραρτήματος και οι σταυροί

Εικόνα του άρθρου ΤΕΕ Ηπείρου: Τα αποτελέσματα για την αντιπροσωπεία του παραρτήματος και οι σταυροί
ΣΥΝΤΑΚΤΗΣ: Κύριος Τύπος
ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ: 20/05/2024, 17:13
ΓΙΑΝΝΕΝΑ

Αποτελέσματα για την αντιπροσωπεία του παραρτήματος του ΤΕΕ Ηπείρου και σταυροδοσία, όπως ανακοινώθηκαν από το ΤΕΕ:

 

Ψήφισαν: 1521

Έγκυρα: 1481

Άκυρα: 27

Λευκά: 13

 

1 ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ ΜΗΧ.ΗΠΕΙΡΟΥ-ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧ.ΗΠΕΙΡΟΥ-ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΗΧ.ΗΠΕΙΡΟΥ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ

 

148

2 ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΠΕΙΡΟΥ - ΛΕΥΚΑΔΑΣ

450

3 ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

71

4 ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΠΕΙΡΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

166

5 ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ - ΔΚΜ

646

ΣΥΝΟΛΟ:

1481


ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΟ ΜΕΤΩΠΟ ΜΗΧ.ΗΠΕΙΡΟΥ-ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧ.ΗΠΕΙΡΟΥ-ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΗΧ.ΗΠΕ

ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

1 ΒΑΣΣΟΣ Δημήτριος Ε. 18
2 ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ Γρηγόριος Β. 19
3 ΒΛΑΧΑΣ Παναγιώτης Κ. 12
4 ΓΕΩΡΓΙΟΥ Ελένη Α. 16
5 ΓΚΟΝΤΡΑ Κωνσταντίνα Β. 7
6 ΓΟΔΕΒΕΝΟΣ Γεώργιος Ι. 39
7 ΔΡΟΣΟΣ Νικόλαος Χ. 18
8 ΖΑΡΚΑΔΑΣ Δημήτριος Λ. 28
9 ΘΕΜΟΥ Μόνικα Σ. 14
10 ΜΠΕΓΚΑ Αλεξάνδρα Κ. 57
11 ΝΙΚΑ Ελένη Δ. 32
12 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ Λάμπρος Δ. 20
13 ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ Χρήστος Α. 72
14 ΣΙΑΦΑΚΑ Αθηνά Γ. 27
15 ΤΖΟΥΜΑ Ευανθία Α. 14
16 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗ Ευαγγελία Β. 16
17 ΦΛΙΝΤΡΑΣ Θεοχάρης Λ. 11
18 ΧΟΛΕΒΑΣ Γιάννης Ε. 30


ΑΡΤΑΣ
1 ΑΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ Βασιλική Σ. 36
2 ΚΑΤΣΙΜΠΟΚΗΣ Μιχαήλ Η. 21
3 ΛΥΚΑΣ Σπυρίδων Η. 16
4 ΜΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ Βασίλειος Χ. 11
5 ΣΕΡΒΕΤΑΣ Ηλίας Τ. 15
6 ΣΚΟΥΡΑ Λουίζα Θ. 21
7 ΣΚΟΥΡΑΣ Βαγγέλης Π. 10


ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
1 ΜΠΑΚΑΛΗΣ Κωνσταντίνος Α. 17


ΛΕΥΚΑΔΑΣ
1 ΒΑΓΕΝΑΣ Κωνσταντίνος Δ. 24
2 ΒΛΑΧΟΥ Θέκλη Γ. 32


ΠΡΕΒΕΖΑΣ
1 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ Μαρία Β. 23
2 ΤΣΟΥΤΣΗΣ Κωνσταντίνος Π. 33


ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΠΕΙΡΟΥ - ΛΕΥΚΑΔΑΣ


ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ Κωνσταντίνος Χ. 53
2 ΑΞΟΥΡΓΟΣ Γεώργιος Θ. 31
3 ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ Αφροδίτη-Δήμητρα Ι. 48
4 ΒΑΡΒΟΥΝΗΣ Ιωάννης Γ. 38
5 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Ηλίας Π. 15
6 ΒΑΣΙΟΣ Τρύφων Κ. 37
7 ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Θωμάς Π. 24
8 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ Ευάγγελος Ι. 135
9 ΓΙΩΡΣΠΥΡΟΣ Βησσαρίων Σ. 39
10 ΓΚΕΣΟΥΛΗΣ Κωνσταντίνος Β. 56
11 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ Ορέστης Ε. 37
12 ΖΑΡΠΑΛΑΣ Θανάσης Κ. 197
13 ΖΩΝΙΔΗΣ Νικόλαος Κ. 53
14 ΚΑΛΤΣΟΥΝΗΣ Νικόλαος Χ. 133
15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΗ Μαριαλένα Κ. 88
16 ΛΑΚΚΑ Ελένη Χ. 86
17 ΛΑΜΠΡΟΥ Γεώργιος Χ. 32
18 ΛΕΚΚΑ Χριστίνα Ε. 67
19 ΛΥΚΟΤΡΑΦΙΤΗΣ Ιωάννης Δ. 187
20 ΜΑΥΡΟΠΑΝΟΣ Κωνσταντίνος Χ. 81
21 ΜΟΥΡΚΑΣ Αγγελος Σ. 10
22 ΜΠΑΚΟΛΑΣ Ιάσονας Ε. 24
23 ΜΠΕΣΙΟΥ Βασιλική Δ. 34
24 ΝΤΟΜΟΥΧΤΣΗΣ Αθάνατος Κ. 20
25 ΝΤΟΝΤΗΣ Αλέξανδρος Ν. 20
26 ΝΤΟΥΛΙΑΣ Παναγιώτης Χ. 62
27 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ Μιχαήλ Κ. 119
28 ΠΕΠΟΝΗ Μαρία Ι. 78
29 ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΟΣ Χρήστος Π. 166
30 ΣΚΟΥΛΙΚΑΡΙΤΗΣ Πέτρος Α. 44
31 ΣΤΑΜΟΥΛΑΚΗ Λαμπρινή Γ. 62
32 ΣΥΡΜΑΚΕΣΗ Κλειώ Σ. 37
33 ΤΣΙΑΠΙΛΗΣ Κωνσταντίνος Ο. 35
34 ΤΣΙΤΩΝΗΣ Αδαμάντιος Σ. 66


ΑΡΤΑΣ
1 ΑΥΔΙΚΟΣ Αθανάσιος Κ. 26
2 ΘΩΜΑΣ Γεώργιος Β. 90
3 ΚΑΡΑΘΑΝΟΣ Χριστόφορος Δ. 34
4 ΚΟΝΙΤΣΙΩΤΗΣ Νικόλαος Π. 59
5 ΛΑΜΠΡΟΥ Περικλής Ε. 24
6 ΣΙΑΦΑΡΙΚΑΣ Γεώργιος Μ. 30
7 ΣΤΑΜΟΥ Ελένη Ε. 35

ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
1 ΚΑΣΙΜΗΣ Κοσμάς Κ. 103
2 ΚΟΛΙΟΥΣΗΣ Γεώργιος Π. 46
3 ΚΟΤΣΩΝΗΣ Κωνσταντίνος Η. 61
4 ΚΩΤΣΗΣ Αιμίλιος Σ. 60
5 ΤΣΙΜΟΥΡΗ Σπυριδούλα Β. 136


ΛΕΥΚΑΔΑΣ
1 ΛΥΓΔΑΣ Σπυρίδων Γ. 65
2 ΜΠΟΥΡΣΙΝΟΣ Γρηγόριος Ε. 33
3 ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ Επαμεινώνδας Ν. 38


ΠΡΕΒΕΖΑΣ
1 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΤΟΣ Ευάγγελος Σ. 108
2 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Σταυρούλα (Βίλλυ) Δ. 26
3 ΡΕΒΑ Μελάνια Β. 70
4 ΤΡΙΒΛΗ Χαρίκλεια Δ. 27
5 ΤΣΕΚΟΥΡΑ Μαρία Χ. 38
6 ΤΣΟΥΤΣΗΣ Χρήστος Ι. 30
7 ΧΑΛΙΚΙΑΣ Μιχαήλ Θ. 56


ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ


ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
1 ΓΟΥΣΙΑ Γλυκερία Ε. 15
2 ΔΡΟΥΔΕΣ Αντώνιος Χ. 24
3 ΚΑΤΣΑΝΟΣ Αγγελος Κ. 9
4 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ Παναγιώτα Κ. 12
5 ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ Λεωνίδας Ι. 19
6 ΝΑΣΤΟΣ Αναστάσιος Θ. 13
7 ΤΣΙΑΚΤΣΙΡΑΣ Ιωάννης Δ. 7


ΑΡΤΑΣ
1 ΖΙΩΒΑΣ Βησσαρίων Μ. 10
2 ΚΙΚΙΩΝΗΣ Βλαδίμηρος Κ. 17
3 ΜΗΤΟΣ Ορέστης Δ. 10
4 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ Βασίλειος Γ. 8


ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
1 ΓΟΓΟΛΟΥ Σπυριδούλα Γ. 10
2 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ Στέφανος Α. 8
3 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ Δημήτριος Σ. 8
4 ΠΑΠΠΑΣ Βασίλειος Κ. 6
5 ΧΡΗΣΤΟΥ Ηλίας-Δημήτρης Δ. 8


ΠΡΕΒΕΖΑΣ
1 ΔΑΡΔΑΜΑΝΗΣ Γεώργιος Β. 9
2 ΜΙΣΗΡΛΗΣ Γεώργιος Κ. 28
3 ΣΑΡΡΗ Ελισάβετ Π. 20
4 ΤΣΩΛΗΣ Αρης Γ. 10
5 ΦΩΤΙΟΥ Ιωάννης Δ. 8


ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΠΕΙΡΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ


ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
1 ΒΑΡΖΩΚΑ Γεωργία (Γιούλη) Β. 23
2 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ Νικόλαος Κ. 22
3 ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ Κωνσταντίνος Π. 27
4 ΜΑΝΤΖΙΟΣ Χαρίλαος Α. 40
5 ΜΙΧΟΣ Κωνσταντίνος Χ. 25
6 ΜΟΥΛΙΑ Αυρηλία (Αύρα) Α. 40
7 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ Απόστολος Π. 17
8 ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ Δημήτριος Κ. 25
9 ΤΖΙΜΑΣ Γεώργιος Θ. 24


ΑΡΤΑΣ
1 ΚΛΕΙΣΙΑΡΗ Βασιλική (Βάσια) Α. 28
2 ΚΟΡΔΟΥΛΑΣ Ευστάθιος Χ. 33
3 ΜΠΑΛΑΟΥΡΑΣ Γεώργιος Θ. 53
4 ΠΑΝΟΥ Αναστασία (Τάνια) Η. 49
5 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ Ανίτα Κ. 63
6 ΠΑΠΠΑΣ Γεώργιος Κ. 76
7 ΠΑΠΠΑΣ Ευάγγελος Β. 37
8 ΣΜΥΡΗΣ Αλέξανδρος Σ. 40
9 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗΣ Νικόλαος Χ. 34
10 ΧΑΣΚΗΣ Παναγιώτης Γ. 37


ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
1 ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ Αντιγόνη Ι. 30
2 ΜΠΑΪΚΟΥΣΗΣ Ευάγγελος Ι. 22
3 ΝΤΑΝΗΣ Κωνσταντίνος Φ. 31
4 ΤΖΑΦΟΣ Σπυρίδων Θ. 25


ΛΕΥΚΑΔΑΣ
1 ΒΛΑΧΟΣ Ευάγγελος Ε. 27
2 ΒΛΑΧΟΣ Παναγιώτης Π. 17
3 ΚΑΛΟΥ Υπαπαντή (Πάττυ) Γ. 26
4 ΚΗΡΟΛΙΒΑΝΟΣ Πανταζής Ι. 21


ΠΡΕΒΕΖΑΣ
1 ΑΝΩΓΙΑΤΗΣ Αθανάσιος Ι. 52
2 ΛΑΧΑΝΑ Αικατερίνα-Ευαγγελία(Έρη) Α. 55
3 ΝΤΟΛΙΑΣ Παναγιώτης Σ. 18


ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ - ΔΚΜ


ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
1 ΒΑΓΓΕΛΙΔΗΣ Γρηγόριος Κ. 25
2 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Βασιλική Γ. 33
3 ΓΙΑΝΝΟΥΣΗΣ Ιωάννης Χ. 112
4 ΓΚΟΛΑ Ελένη Σ. 28
5 ΓΚΟΤΖΑΜΑΝΗΣ Αναστάσιος Χ. 80
6 ΔΡΟΣΟΥ Σοφία Μ. 95
7 ΕΞΑΡΧΟΠΟΥΛΟΣ Eτεοκλής Β. 56
8 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ Γεώργιος Κ. 53
9 ΖΙΑΚΚΑΣ Στέφανος Κ. 90
10 ΘΕΟΔΩΡΟΥ Νικόλαος-Αλέξανδρος Ι. 63
11 ΚΑΡΑΓΙΩΤΗ Αικατερίνη Δ. 121
12 ΚΑΤΣΟΥΡΑΣ Αθανάσιος Γ. 50
13 ΚΡΙΚΩΝΗΣ Νικόλαος Κ. 72
14 ΚΥΡΚΟΣ Κωνσταντίνος Ν. 50
15 ΜΑΓΚΟΥ Αικατερίνη Γ. 78
16 ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΟΥ Αθανασία (Νάνσυ) Δ. 96
17 ΜΟΛΦΕΤΑΣ Νικόλαος Α. 49
18 ΜΟΥΛΙΑΣ Νεκτάριος Α. 27
19 ΜΩΡΟΓΙΑΝΝΗΣ Αθανάσιος-Καίσαρ Φ. 234
20 ΝΑΤΣΙΑΣ Γεώργιος Η. 18
21 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Χρυσόστομος Γ. 53
22 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Αναστάσιος Γ. 47
23 ΠΗΧΑΣ Αλέξανδρος Θ. 54
24 ΠΟΤΣΙΚΑΣ Σπυρίδων Κ. 34
25 ΣΙΑΜΠΙΡΗ Δέσποινα (Πέπη) Κ. 170
26 ΣΙΑΦΑΚΑΣ Κωνσταντίνος Ν. 86
27 ΣΙΩΤΟΣ Ευάγγελος Γ. 93
28 ΣΟΝΤΗΣ Θεόδωρος Κ. 48
29 ΣΤΑΥΡΟΥ Ναταλία Σ. 93
30 ΤΑΣΙΟΥ Χαρά Β. 30
31 ΤΣΙΓΚΡΟΣ Ιωάννης Κ. 331
32 ΤΣΟΥΡΗΣ Βασίλειος Δ. 105
33 ΧΟΛΕΒΑΣ Θεόδωρος Ε. 27
34 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ Ιωακείμ Ι. 97


ΑΡΤΑΣ
1 ΑΛΥΜΑΡΑ Αικατερίνη Β. 79
2 ΚΑΡΑΔΗΜΟΣ Γεώργιος Ι. 91
3 ΚΑΤΣΕΛΗΣ Φώτιος Κ. 19
4 ΜΕΓΑ Ουρανία Ι. 73
5 ΜΠΟΥΡΑΝΤΑΣ Λάμπρος Σ. 46
6 ΜΠΟΥΣΗΣ Αλέξανδρος Λ. 74
7 ΠΑΝΕΤΑΣ Γαβριήλ Β. 51
8 ΠΑΠΠΑ Μαρία (Μαρίλη) Κ. 99
9 ΥΦΑΝΤΗ Φωτεινή Σ. 64
10 ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ Ευάγγελος Ν. 75


ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
1 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ Βασίλειος Κ. 78
2 ΛΩΛΟΣ Γεώργιος Ι. 51
3 ΜΠΕΛΛΟΥ Αναστασία Δ. 31
4 ΠΑΠΠΑΣ Κωνσταντίνος Σ. 25
5 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ Βασίλειος Π. 14


ΛΕΥΚΑΔΑΣ
1 ΒΛΑΧΟΣ Αλέξανδρος Β. 61
2 ΚΟΨΙΔΑΣ Βασίλειος Π. 35
3 ΠΕΤΡΑΚΗΣ Αγης Ε. 65
4 ΣΟΛΔΑΤΟΣ Φώτιος Θ. 97


ΠΡΕΒΕΖΑΣ
1 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ Ανδρέας Α. 62
2 ΒΕΡΓΟΣ Ιωάννης Δ. 31
3 ΚΑΛΛΙΝΙΚΟΣ Διονύσιος Κ. 102
4 ΚΩΣΤΑΣ Χρήστος Κ. 75
5 ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ Θεόδωρος Σ. 79
6 ΝΤΟΥΡΟΣ Αλέξανδρος Ι. 92
7 ΤΖΑΛΛΑΣ Χαράλαμπος Β. 25




ΣΧΟΛΙΑ
ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
Μαννι πισω dodoni back