Λυκ πίσω
ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

Τα 38 ματς του διημέρου

Εικόνα του άρθρου Τα 38 ματς του διημέρου
ΣΥΝΤΑΚΤΗΣ: Γιώργος Τσαντίκος
ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ: 23/11/2018, 10:40
ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α’ Κατηγορία 2018-19
(11η αγωνιστική)


Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα

1.
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
ΜΕΤΣΟΒΟΥ 
Σάββατο
24/11/18
15:00

2.
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ
ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ 
Σάββατο
24/11/18
15:00

3.
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
ΑΝΑΤΟΛΗΣ (Συνθετικο)
Σάββατο
24/11/18
15:00

4.
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ 
Σάββατο
24/11/18
15:00

5.
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
ΚΑΤΣΙΚΑΣ 
Σάββατο
24/11/18
15:00

6.
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ 
Σάββατο
24/11/18
17:15

7.
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ
ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ 
Κυριακή
25/11/18
14:00

8.
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ 
Κυριακή
25/11/18
18:00

MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β’ Κατηγορία Α’ όμιλος 2018-19
(11η αγωνιστική)


Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα

9.
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.
ΑΜΦΙΘΕΑΣ 
Σάββατο
24/11/18
15:00

10.
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006
ΖΩΟΔΟΧΟΥ 
Σάββατο
24/11/18
15:00

11.
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 
Σάββατο
24/11/18
15:00

12.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ 
Σάββατο
24/11/18
15:00

13.
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ
ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ 
Κυριακή
25/11/18
12:00

14.
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 
Κυριακή
25/11/18
14:00

15.
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ 
Κυριακή
25/11/18
14:00

16.
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ
ΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ 
Κυριακή
25/11/18
15:00

17.
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ

Τετάρτη
28/11/18
00:00

MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β’ Κατηγορία Β’ όμιλος 2018-19
(11η αγωνιστική)


Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα

18.
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ
Σάββατο
24/11/18
15:00

19.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ
ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ 
Σάββατο
24/11/18
15:00

20.
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ 
Κυριακή
25/11/18
14:00

21.
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ
ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ 
Κυριακή
25/11/18
14:00

22.
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 
Κυριακή
25/11/18
14:00

23.
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ
ΛΟΓΓΑΔΩΝ 
Κυριακή
25/11/18
15:00

24.
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ
ΑΝΗΛΙΟΥ
Κυριακή
25/11/18
15:00

25.
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ
EPIRUS SPORT
Κυριακή
25/11/18
18:00

26.
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ 
Τετάρτη
28/11/18
15:00

Γ’ Κατηγορία Α’ Όμιλος
(8η αγωνιστική)


Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα

27.
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ
ΑΣΦΑΚΑΣ 
Σάββατο
24/11/18
15:00

28.
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ
ΑΣΦΑΚΑΣ 
Κυριακή
25/11/18
12:00

29.
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 
Κυριακή
25/11/18
12:00

30.
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ 
Κυριακή
25/11/18
12:00

31.
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ε.ΡΙΖΑΣ
ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ 
Κυριακή
25/11/18
15:00

32.
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ
ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ 
Κυριακή
25/11/18
15:00

Γ’ Κατηγορία Β’ Όμιλος
(8η αγωνιστική)


Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα

33.
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ 
Σάββατο
24/11/18
15:00

34.
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ
EPIRUS SPORT
Σάββατο
24/11/18
16:00

35.
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ 
Σάββατο
24/11/18
19:30

36.
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ
ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ 
Κυριακή
25/11/18
12:00

37.
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ
ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ
Κυριακή
25/11/18
15:00

38.
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ 
Τετάρτη
28/11/18
00:00

ΣΧΟΛΙΑ
ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
Μαννι πισω dodoni back