Συντακτης: Γιώργος Τσαντίκος
Δημοσιευση: 8-05-2019, 15:05
ΕΚΛΟΓΕΣ ΣΤΗΝ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ ΤΑ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΑ ΤΩΝ ΠΑΡΑΤΑΞΕΩΝ

Τα ψηφοδέλτια της Αριστερής Παρέμβασης στα Γιάννενα και της Αριστερής Παρέμβασης στην Ήπειρο, είναι τα εξής:


ΔΗΜΟΣ ΙΩΑΝΝΙΤΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΑΝΑΤΟΛΗΣ 

1.   ΒΛΑΧΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ, ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

2.   ΔΗΜΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ 

3.   ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΚΤΕΟ

4.   ΤΑΣΣΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ, ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ

5.   ΧΑΡΙΣΙΑΔΗ ΡΟΖΑ – ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ, ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ  

1.  ΑΡΓΥΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ ΣΤΗ ΓΑΛΑΚΤΟΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ «ΔΩΔΩΝΗ» - ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΑΜΕΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

2. ΒΑΡΟΥΚΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ – ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ, ΤΕΛΕΙΟΦΟΙΤΟΣ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥ Δ.Π.Θ.

3.  ΒΡΑΖΙΤΟΥΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ, ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΣΤΟ ΠΑΝ/ΜΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

4.  ΓΑΛΑΤΑ ΔΗΜΗΤΡΑ, ΑΝΕΡΓΗ

5.  ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΕΝΗ, ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΣΤΟΝ ΕΠΙΣΙΤΙΣΜΟ

6.  ΓΚΑΡΤΖΩΝΗ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΦΑΝΗ), ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΟΤΑ

7.  ΓΚΙΚΑ ΛΟΥΙΖΑ, ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΙΑΤΡΟΣ – ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΕΥΡΩΒΟΥΛΕΥΤΗΣ ΜΕ ΤΗΝ «ΑΝΤΑΡΣΥΑ»

8.  ΓΚΟΝΤΟΒΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ, ΑΝΕΡΓΟΣ

9.  ΓΚΡΕΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΟΙΚΟΔΟΜΟΣ

10.  ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ, ΔΑΣΚΑΛΑ

11.  ΕΡΩΤΟΚΡΙΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ, ΦΟΙΤΗΤΡΙΑ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΒΕΤ ΤΟΥ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

12. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ – ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΟΥΣΑΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ PRACTIKER ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

13. ΖΗΚΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ, ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΟΤΕ – ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΤΗΣ ΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΟΤΕ

14.  ΖΗΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ, ΙΔΙΩΤΙΚΗ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

15.  ΗΛΙΑ ΑΡΤΕΜΙΑ, ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

16. ΗΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ, ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ ΣΤΟ ΜΕΤΑΛΛΟ – ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

17. ΚΑΜΠΑΝΟΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ, ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΧΗΜΕΙΑΣ ΤΟΥ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

18.  ΜΕΪΝΤΑΝΑ ΕΥΑΝΘΙΑ, ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ

19.  ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΙΚΑ

20.  ΜΠΟΥΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΔΕΥΑΙ

21.  ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ, ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ  ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

22.  ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΣ ΠΕΤΡΟΣ, ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ

23.  ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ, ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ ΣΤΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Γ. ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑ

24.  ΠΟΛΥΜΕΡΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΙΚΑ

25.  ΣΟΥΛΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ, ΑΝΕΡΓΗ

26.  ΣΥΝΔΡΕΒΕΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΒΟΥΛΑ), ΠΡΩΗΝ ΜΕΛΟΣ ΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΟΥ ΕΡΓΑΤΙΚΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

27. ΤΖΙΜΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ, ΤΕΛΕΙΟΦΟΙΤΟΣ ΤΗΣ ΣΧΟΛΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΟΥ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ – ΜΕΛΟΣ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΙΣΘΩΤΩΝ ΤΕΧΝΙΚΩΝ

28.  ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ, ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ - ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ

29. ΧΑΛΙΑΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ, ΗΛΕΚΤΡΟΣΥΓΓΟΛΗΤΗΣ – ΜΕΛΟΣ Δ.Σ. ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΜΕΤΑΛΛΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

30.  ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ, ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΟΣ

31.  ΧΡΗΣΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ, ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΑΣ

32.  ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ, ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ – ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ ΣΤΗΝ ΠΡΟΝΟΙΑ ΣΤΗΝ ΗΠΕΙΡΟ

33. ΧΡΥΣΟΧΟΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ, ΙΔΙΩΤΙΚΟΣ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ – ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΟΥΣΑΣ ΕΠΙΤΡΟΠΗΣ ΤΟΥ ΣΩΜΑΤΕΙΟΥ ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΩΝ PRACTIKER ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ 

1.   ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ, ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

2.   ΚΩΤΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΝΟΣΗΛΕΥΤΗΣ ΣΤΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΑΚΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΝΗΣΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 

1.  ΜΑΣΑΛΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ, ΣΥΝΤΑΞΙΟΥΧΟΣ ΠΑΝ/ΜΙΟΥ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΑΜΒΩΤΙΔΟΣ

1.  ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ, ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΗΣ

2.  ΓΚΟΝΤΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ, ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΑΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ

3.  ΠΑΠΠΑΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ, ΔΑΣΚΑΛΟΣ

4.  ΣΙΑΜΑΛΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ, ΠΤΗΝΟΤΡΟΦΟΣ

5.  ΤΑΣΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ, ΟΙΚΟΝΟΜΟΛΟΓΟΣ - ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΣ ΣΤΗΝ «ΠΙΝΔΟΣ»


ΕΚΛΟΓΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 

1.  ΚΑΛΥΒΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ (ΤΙΝΑ), ΧΗΜΙΚΟΣ

2.  ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ, ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟΣ


ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑ ΗΠΕΙΡΟΥ


Π.Ε. ΑΡΤΑΣ

  • Βρατσίστας Γεώργιος, Γεωπόνος
  •  Κοντοδήμας Κωνσταντίνος, Μεταπτυχιακός Φοιτητής            
  • Λάκκα Λαυρία , Ιδ. Υπάλληλος
  • Λάμπρης Δημήτριος, Συνταξιούχος, πρώην μέλος Επιμελητηρίου και μέλος Δ.Σ. Εμπορικού Συλλόγου Άρτας
  • Λιόντου Αγάπη- Κωνσταντίνα, Φοιτήτρια
  • Μαγκλάρα Μυρτώ, Φοιτήτρια
  • Ματσούκα Αποστολία- Νεφέλη, Φοιτήτρια ΕΜΠ/ Μεταλλειολόγος Μηχανικός
  • Μποτσόλης Φώτης, Δάσκαλος
  • Τσιώρης Κωνσταντίνος, Υδραυλικός
  • Φωτιά Κωνσταντίνα, Γεωπόνος   

Π.Ε ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

  • Ευθυμίου Δήμητρα, Μεταπτυχιακή Φοιτήτρια- Εργαζόμενη
  • Κούρτη Ιουλία, Δασκάλα
  • Λιαμπότης Σωτήρης, Οικοδόμος
  • Ντούρου Ευαγγελία, Δημοσιογράφος (απόφοιτος ΜΜΕ Παντείου) 
  • Πάνου Άγγελος, Τεχνικός Ηλεκτρονικών Υπολογιστών
  • Σιακαρέλης Στέλιος, Φοιτητής Ιατρικής
  • Σούρλας Κωνσταντίνος, Φυσικός- Εργαζόμενος στο Φορέα Διαχείρισης Καλαμά
  • Σπύρου Νίκος, Συνταξιούχος 
  • Τζέρπος Νίκος, Εκπαιδευτικός
  • Φειδεροπούλου Έλενα, Κοινωνική Λειτουργός
  •  Χεκίμογλου Γεώργιος, Ελεύθερος Επαγγελματίας

Π.Ε ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

  • Βλάχας Παναγιώτης, Μηχανολόγος Μηχανικός
  • Γαλατά Παρασκευή, Συνταξιούχος ΙΚΑ
  • Γαλατάς Ζώης, Δημοτικός Υπάλληλος
  • Γεωργίου Λεωνίδας, Αγρότης, Εικαστικός
  • Γιώτης Βασίλειος, Αργυροχρυσόχοος
  • Ηλίας Βαγγέλης, Μεταπτυχιακός φοιτητής
  • Κανέλου Αρετή, Φοιτήτρια Χημικού
  • Καραφέρης Σωτήρης, Κτηνοτρόφος
  • Κλείτσας Χρήστος, πρόεδρος Σωματείου Μετάλλου
  •  Κοσμάς Θεόδωρος, Μάγειρας
  •  Κωσταδήμας Γεώργιος, Οικοδόμος- Κτηνοτρόφος  
  •  Κώτση Βασιλική, Βιβλιοθηκονόμος  
  •  Λαβρεντάκη Μαριέτα, Φοιτήτρια Ιατρικης
  •  Μαγειρία Μαρία, Βαρελοποιός ΕΒΕ
  •  Μάγκου Λουίζα, Ιδ. Υπάλληλος
  •  Μπακόλας Δημήτριος, Γεωπόνος- μέλος Δ.Σ. Σωματείου Γεωπόνων/ Ιδ. Υπαλλήλων Ηπείρου- Κέρκυρας- Λευκάδας  
  •  Μπαλτούκα Βάγια, Φοιτήτρια ΦΠΨ
  •  Μωραΐτης Δημήτριος, Οικοδόμος
  •  Παπαπέτρου Γεώργιος, Εργοδηγός
  •  Παππάς Πέτρος, Οικοδόμος
  •  Πασσιάς Χρήστος, γραμματέας Τοπικής Διοικούσας Επιτροπής Σωματείου Εργαζομένων Praktiker
  •  Πεππές Χρήστος, Κτηνοτρόφος
  •  Πεπόνης Ηλίας, Δικαστικός Επιμελητής
  •  Πλιάτσικα Ευαγγελία, Ιδ. Υπάλληλος
  •  Ρίζου Ντορέττα, πρόεδρος Συλλόγου Διοικητικών Υπαλλήλων Πανεπιστημίου Ιωαννίνων
  •  Σιαφάκα Αθηνά, Αρχιτέκτονας
  • Στάθης Ηλίας, Συνταξιούχος ΙΚΑ
  •  Σταχούλης Σπύρος, Οδοντίατρος, μέλος Δ.Σ. Οδοντιατρικού Συλλόγου Ιωαννίνων
  •  Τάσση Αρετή, σπουδάστρια ΙΕΚ
  •  Τόλη Ευαγγελία, Καθηγήτρια Αγγλικών
  • Τσιούπης Κωνσταντίνος, Δάσκαλος
  •  Χαρισιάδη Παναγιώτα, Συνταξιούχος

Π.Ε ΠΡΕΒΕΖΑΣ

  • Αποστόλου Γεώργιος, Ιδιωτικός υπάλληλος
  • Δημητρακόπουλος Νίκος, Εκπαιδευτικός Β/μιας Εκπαίδευσης
  • Ηλίας Στέργιος, Φιλόλογος- Συγγραφέας
  • Θάνης Ιωάννης, γυμναστής- χοροδιδάσκαλος
  • Μανίκας Δημοσθένης, Μηχανικός Υλικών
  • Μπόμπορης Λαμπράκης, χειριστής μηχανημάτων
  • Νάνος Βαγγέλης, γεωπόνος, ιδ. Υπάλληλος
  • Ξυλογιάννη Αικατερίνη, Μηχανικός 
  • Παμπουκίδου Ευτυχία, Επαγγελματίας Αρχειονόμος- Βιβλιοθηκονόμος
  • Τζάκου Μαρίνα, Συνταξιούχος Εκπαιδευτικός
  • Υφαντή Ελισάβετ, Ιδιωτικός υπάλληλος
  • Χαραλάμπους Παναγιώτα, Φοιτήτρια ΦΠΨ
  •  
200 λέξεις απομένουν.
σχετικα αρθρα
elpe-bp 2 Ντοτη3