Συντακτης: Γιώργος Τσαντίκος
Δημοσιευση: 21-11-2016, 08:02
ΓΙΑΝΝΕΝΑ

Μικρή πτώση σημείωσε η συμμετοχή στις εκλογές του ΤΕΕ Ηπείρου, με τα αποτελέσματα να αλλάζουν, κυρίως λόγω των εσωτερικών ανακατατάξεων στις παρατάξεις. Η ΔΚΜ «επέστρεψε», καθώς πέρυσι κατέβηκε ενιαίο το σχήμα της «Διάδρασης» και πήρε την πρωτιά και πάλι, μετά από έξι χρόνια, κερδίζοντας και κάποιες ψήφους. Η «Διάδραση» έχασε, όπως είναι λογικό, μεγάλο κομμάτι των δυνάμεών της. Δεύτερη με μικρή διαφορά ήρθε η Δημοκρατική Συνεργασία, με αναφορά στο χώρο του ΠΑΣΟΚ, αλλά και στην ευρύτερη «κεντροαριστερά» που παραμένει η πιο σταθερή δύναμη στο ΤΕΕ Ηπείρου. Τρίτη, είναι η παράταξη του ΣΥΡΙΖΑ με άνοδο των δυνάμεών της και ακολουθεί, μετά τη Διάδραση, η ΑΚΜΗ, παράταξη που αναφέρεται στην εξωκοινοβουλευτική αριστερά, με μικρή πτώση των δυνάμεών της.

Τα αποτελέσματα στο ΤΕΕ Ηπείρου, έχουν ως εξής (στις παρενθέσεις τα αποτελέσματα του 2013):


Ψηφίσαντες: 1230 (1315)

Έγκυρα: 1174

Άκυρα: 28

Λευκά: 28

ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ - ΔΚΜ 333 

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΠΕΙΡΟΥ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ 327 (313)

ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΠΕΙΡΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ 230 

ΔΙΑΔΡΑΣΗ 102 (380)

ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΠΕΙΡΟΥ (Α.Κ.Μ.Η.) 93 (123)

ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΠΕΙΡΟΥ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ 43 

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ 46 (105)


Η ΣΤΑΥΡΟΔΟΣΙΑ (Προσωρινά αποτελέσματα)

ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΠΕΙΡΟΥ (Α.Κ.Μ.Η.)

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΝΟΜΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

1 ΒΑΣΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 16

2 ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 12

3 ΒΛΑΧΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 18

4 ΓΟΔΕΒΕΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 15

5 ΓΡΑΒΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 23

6 ΔΡΟΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 23

7 ΜΠΕΓΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 29

8 ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 31

9 ΤΣΙΓΓΕΛΗ ΗΛΙΑΝΑ 19

10 ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 15

11 ΦΛΙΝΤΡΑΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 13

ΝΟΜΟΣ ΑΡΤΑΣ

1 ΞΥΛΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 11

ΝΟΜΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

1 ΑΛΕΞΙΟΥ ΠΑΥΛΟΣ 18

2 ΚΟΛΙΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 12

3 ΧΕΚΙΜΟΓΛΟΥ ΑΧΙΛΛΕΥΣ 12

ΝΟΜΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

1 ΒΑΓΕΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 17

2 ΒΛΑΧΟΥ ΘΕΚΛΗ 21

ΑΡΙΣΤΕΡΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΠΕΙΡΟΥ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΝΟΜΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

1 ΖΙΑΚΑ ΚΑΣΣΙΑΝΗ 13

2 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 8

ΝΟΜΟΣ ΑΡΤΑΣ

ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

1 ΑΜΠΕΛΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 23

2 ΚΑΤΣΙΜΠΟΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 10

3 ΜΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 8

4 ΣΚΟΥΡΑ ΛΟΥΙΖΑ 8

5 ΣΚΟΥΡΑΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 4

ΝΟΜΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

1 ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 9

ΝΟΜΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

1 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 9

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΕΝΩΤΙΚΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΠΕΙΡΟΥ-ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΝΟΜΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

1 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 42

2 ΒΑΓΓΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 89

3 ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ 23

4 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 84

5 ΓΙΩΡΣΠΥΡΟΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ 30

6 ΓΚΕΣΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 30

7 ΓΚΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 18

8 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 21

9 ΖΑΡΠΑΛΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 74

10 ΖΩΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 24

11 ΖΩΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 35

12 ΚΑΛΤΣΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 76

13 ΚΟΣΜΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 36

14 ΚΩΝΣΤΑΝΤΗ ΜΑΡΙΑΛΕΝΑ 76

15 ΛΥΚΟΤΡΑΦΙΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 123

16 ΜΑΛΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ 77

17 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 31

18 ΜΠΟΥΓΙΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 58

19 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ 24

20 ΠΑΠΑΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΗΛ 69

21 ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 57

22 ΠΑΤΟΥΝΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ - ΝΑΤΑΛΙΑ 29

23 ΠΕΤΡΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 22

24 ΣΑΚΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 27

25 ΣΑΡΑΚΑΤΣΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 104

26 ΣΜΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 75

27 ΣΟΝΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 36

28 ΣΥΡΜΑΚΕΣΗ ΚΛΕΙΩ 20

29 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ 15

30 ΥΦΑΝΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 21

31 ΧΑΪΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ 24

ΝΟΜΟΣ ΑΡΤΑΣ

1 ΚΟΥΤΣΙΑΥΤΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 16

2 ΛΑΜΠΡΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 25

3 ΣΕΡΕΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 21

4 ΣΤΑΜΟΥ ΕΛΕΝΗ 39

ΝΟΜΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

1 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 26

2 ΚΑΣΙΜΗΣ ΚΟΣΜΑΣ 51

3 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 55

4 ΤΣΟΓΚΑΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 29

ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

ΝΟΜΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

1 ΑΧΕΙΜΑΣΤΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 16

2 ΒΛΑΧΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 26

3 ΓΡΑΨΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 55

4 ΜΠΕΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 33

ΝΟΜΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

1 ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 28

2 ΜΠΕΛΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 24

3 ΝΑΤΣΙΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 27

4 ΤΡΙΒΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 31

5 ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 49

6 ΧΡΙΣΤΙΑΣ ΘΩΜΑΣ 17

ΔΗΜΟΚΡΑΤΙΚΗ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΝΟΜΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

1 ΔΡΟΥΔΕΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 10

2 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 7

3 ΛΕΟΝΤΑΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 11

4 ΝΑΣΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 7

5 ΤΣΙΑΚΤΣΗΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 6

ΝΟΜΟΣ ΑΡΤΑΣ

1 ΖΙΩΒΑΣ ΒΗΣΣΑΡΙΩΝ 10

2 ΚΙΚΙΩΝΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ 12

ΝΟΜΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

1 ΓΑΡΑΝΤΖΙΩΤΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 8

2 ΜΙΣΗΡΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 27

3 ΤΣΩΛΗΣ ΑΡΗΣ 6

ΔΙΑΔΡΑΣΗ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΝΟΜΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

1 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 22

2 ΒΙΛΛΗΣ-ΜΠΙΛΛΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 18

3 ΒΟΥΚΟΥΒΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 10

4 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 34

5 ΚΑΤΟΠΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 32

6 ΚΩΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 16

7 ΛΑΖΑΚΗ ΑΜΑΛΙΑ 19

8 ΛΑΜΠΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 58

9 ΜΠΑΛΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ-ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 19

10 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 15

11 ΡΙΖΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 13

12 ΤΑΣΙΟΥ ΧΑΡΑ 21

13 ΤΟΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 10

14 ΤΣΕΒΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 31

15 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΙΩΑΚΕΙΜ 23

ΝΟΜΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

1 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 16

ΝΟΜΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

1 ΑΚΡΙΒΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 25

2 ΚΑΡΤΣΑΚΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 14

ΕΝΩΤΙΚΗ ΠΡΩΤΟΒΟΥΛΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΠΕΙΡΟΥ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΝΟΜΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

1 ΑΛΕΞΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 16

2 ΑΣΠΡΟΓΕΡΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 20

3 ΚΑΡΑΘΑΝΑΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 24

4 ΚΟΛΟΚΟΥΡΗ ΕΛΕΝΙΤΣΑ 26

5 ΚΟΛΟΚΟΥΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 30

6 ΛΕΚΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 33

7 ΛΙΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 42

8 ΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 15

9 ΜΠΟΥΡΝΑΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 9

10 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ 20

11 ΣΠΕΓΓΟΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ-ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 26

12 ΣΤΑΣΙΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ 27

13 ΧΑΛΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 18

14 ΧΟΛΕΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 11

ΝΟΜΟΣ ΑΡΤΑΣ

1 ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 31

2 ΚΛΕΙΣΙΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 30

3 ΚΟΡΔΟΥΛΑΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 21

4 ΜΑΚΑΒΕΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 31

5 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ 48

6 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΝΙΤΑ 58

7 ΠΑΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 61

8 ΠΑΠΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 26

9 ΣΜΥΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 39

10 ΤΡΟΜΠΟΥΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ 25

ΝΟΜΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

1 ΜΠΑΪΚΟΥΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 16

2 ΤΖΑΦΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 29

3 ΤΣΟΓΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 14

4 ΧΑΡΑΚΛΙΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 17

ΝΟΜΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

1 ΒΛΑΧΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 19

2 ΓΡΑΨΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 32

3 ΚΗΡΟΛΙΒΑΝΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 15

ΝΟΜΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

1 ΑΝΩΓΙΑΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 42

2 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 19

3 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 40

4 ΛΟΗ ΜΑΡΙΑΝΑ 35

5 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 27

6 ΤΡΟΥΜΠΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 31

7 ΧΕΛΙΔΩΝΗ ΑΛΕΚΑ 23

ΣΥΝΕΡΓΑΖΟΜΕΝΟΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΙ - ΔΚΜ

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΤΜΗΜΑ ΗΠΕΙΡΟΥ

ΝΟΜΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

1 ΓΕΡΟΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 83

2 ΓΚΑΤΖΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 34

3 ΓΚΟΛΑ ΕΛΕΝΗ 31

4 ΕΞΑΡΧΟΥ ΕΦΗ 75

5 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 43

6 ΖΑΡΑΓΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 75

7 ΖΗΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 26

8 ΙΣΤΑΤΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 22

ΠΡΟΣΩΡΙΝΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

9 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 41

10 ΚΑΜΠΑΛΩΝΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ 21

11 ΚΑΡΠΟΥΖΗΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ 19

12 ΚΟΡΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 28

13 ΜΩΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΚΑΙΣΑΡ 60

14 ΝΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 30

15 ΝΤΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 39

16 ΝΤΟΜΟΥΧΤΣΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 64

17 ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 16

18 ΠΑΠΑΣΤΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 44

19 ΠΗΧΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 45

20 ΠΟΤΣΙΚΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 38

21 ΠΟΥΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 44

22 ΤΖΙΑΛΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 37

23 ΤΣΑΝΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 19

24 ΤΣΙΓΚΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 141

25 ΤΣΙΚΝΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 32

26 ΤΣΙΠΕΛΛΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ 14

27 ΧΑΛΙΑΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 58

ΝΟΜΟΣ ΑΡΤΑΣ

1 ΚΟΛΙΟΠΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 57

2 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-ΤΖΟΥΜΑΚΑ ΕΛΕΝΗ 28

3 ΤΣΟΥΜΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 45

4 ΥΦΑΝΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 49

5 ΦΑΚΙΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 26

6 ΦΛΟΥΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 46

7 ΧΑΡΙΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 35

8 ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 86

ΝΟΜΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ

1 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 45

2 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 20

ΝΟΜΟΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

1 ΜΑΝΩΛΙΤΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 37

ΝΟΜΟΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

1 ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 26

2 ΚΑΤΣΑΜΩΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 76

3 ΡΕΜΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 57

200 λέξεις απομένουν.
σχετικα αρθρα
Ντοτη3