ΕΚΛΟΓΕΣ ΣΤΗΝ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ

Ηγουμενίτσα: Το ψηφοδέλτιο του Γιάννη Λώλου

Εικόνα του άρθρου Ηγουμενίτσα: Το ψηφοδέλτιο του Γιάννη Λώλου
ΣΥΝΤΑΚΤΗΣ: Κύριος Τύπος
ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ: 04/09/2023, 16:56
ΕΚΛΟΓΕΣ ΣΤΗΝ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗ - ΗΠΕΙΡΟΣ - ΤΑ ΨΗΦΟΔΕΛΤΙΑ ΤΩΝ ΠΑΡΑΤΑΞΕΩΝ

Ο απερχόμενος και ξανά υποψήφιος δήμαρχος Γιάννης Λώλος, ανακοίνωσε το ψηφοδέλτιο της παράταξής του, «Δύναμη προοπτικής»

Υποψήφιοι Δημοτικοί Σύμβουλοι:

1-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΟΡΕΣΤΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-Ελ. Επαγγελματίας-Δ.Ε. Ηγουμενίτσας

2-ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ-Επιχειρηματίας-Δ.Ε. Ηγουμενίτσας

3-ΒΑΛΑΚΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΙΩΑΝΝΗ-Κτηματομεσίτης-Δ.Ε. Συβότων

4-ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ-Μηχανολόγος μηχανικός-Δ.Ε. Ηγουμενίτσας

5-ΓΕΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ-Συνταξιούχος-Δ.Ε. Ηγουμενίτσας

6-ΓΙΑΝΝΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΜΙΧΑΗΛ-Τραγουδιστής-Δ.Ε. Ηγουμενίτσας

7-ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΚΗΣΤΗ του ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ-Οδοντίατρος-Δ.Ε. Ηγουμενίτσας

8-ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΘΑΛΕΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ-Αγρότισσα-Δ.Ε. Παραποτάμου

9-ΓΚΙΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ-Αγρότης-Δ.Ε. Ηγουμενίτσας

10-ΓΚΟΛΙΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΡΙΣΤΕΙΔΗ-Ελ. Επαγγελματίας-Δ.Ε. Ηγουμενίτσας

11-ΓΟΓΟΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ-Επιχειρηματίας-Δ.Ε. Ηγουμενίτσας

12-ΔΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ- Ελ. Επαγγελματίας στον κλάδο του τουρισμού-Δ.Ε. Πέρδικας

13-ΖΕΪΜΠΕΚΟΓΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ (ΠΙΠΙΝΑ) του ΛΕΩΝΙΔΑ -Ελ. Επαγγελματίας-Δ.Ε. Ηγουμενίτσας

14-ΖΗΣΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΥ-Αστυνομικός-Δ.Ε. Ηγουμενίτσας

15-ΖΟΡΚΑΔΗ ΜΕΛΙΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ-Ελ. Επαγγελματίας-Δ.Ε. Μαργαριτίου

16-ΚΑΛΟΓΕΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΠΑΥΛΟΥ-Οικονομολόγος-Δ.Ε. Ηγουμενίτσας

17-ΚΑΤΣΑΚΟΥ ΙΝΑ του ΜΙΡΓΙΑΝ-Ιδιωτική Υπάλληλος-Δ.Ε. Μαργαριτίου

18-ΚΙΤΣΑΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ-Καθηγητής Φυσικής Αγωγής-Δ.Ε. Ηγουμενίτσας

19-ΚΟΣΙΩΡΗ ΡΕΒΕΚΚΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ -Δικηγόρος-Δ.Ε. Ηγουμενίτσας

20-ΚΟΤΖΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΠΥΡΙΔΩΝ -Ιατρός-Δ.Ε. Ηγουμενίτσας

21-ΚΟΥΤΟΥΠΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-Διαιτολόγος-Διατροφολόγος-Δ.Ε. Μαργαριτίου

22-ΚΩΣΤΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ-Ελ. Επαγγελματίας-Δ.Ε. Μαργαριτίου

23-ΚΩΤΣΙΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ του ΣΠΥΡΟΥ-Τοπογράφος Μηχανικός-Δ.Ε. Ηγουμενίτσας

24-ΛΙΟΠΙΑΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΕΦΗ  του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-Δικηγόρος-Δ.Ε. Ηγουμενίτσας

25-ΜΑΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΚΛΕΑΝΔΡΟΥ-Ιδ. Υπάλληλος-Δ.Ε. Ηγουμενίτσας

26-ΜΑΚΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΠΕΤΣΑΚΙΑΣ) του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ -Ελ. Επαγγελματίας-Δ.Ε. Πέρδικας

27-ΜΑΡΤΙΝΗΣ ΔΟΝΑΤΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ-Κτηνίατρος-Δ.Ε. Ηγουμενίτσας

28-ΜΑΣΤΟΡΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ-Ιδιωτική Υπάλληλος-Δ.Ε. Ηγουμενίτσας

29-ΜΗΤΣΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ-Κτηματομεσίτης-Δ.Ε. Συβότων

30-ΜΙΧΑΗΛΟΥ-ΒΑΜΒΑΚΑ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ-Αστρολόγος-Δ.Ε. Ηγουμενίτσας

31-ΜΠΑΡΚΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΖΗΣΟΥ-Ιδ. Υπάλληλος-Δ.Ε. Ηγουμενίτσας

32-ΜΠΟΥΣΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-Φυσικοθεραπευτής και Τεχνολόγος Γεωπόνος-Δ.Ε. Ηγουμενίτσας

33-ΝΤΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ-Δημόσιος Υπάλληλος-Δ.Ε. Ηγουμενίτσας

34-ΠΑΪΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ-Κτηνοτρόφος-Δ.Ε. Πέρδικας

35-ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΖΑΦΕΙΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ- Ελ. Επαγγελματίας -Δ.Ε. Ηγουμενίτσας

36-ΠΑΡΓΑΝΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΓΙΩΤΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-Ιδιωτ. Υπάλληλος-Δ.Ε. Ηγουμενίτσας

37-ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-Τεχνικός μαγειρικής τέχνης-Δ.Ε. Ηγουμενίτσας

38-ΠΙΓΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-Διαιτολόγος-Διατροφολόγος-Δ.Ε. Ηγουμενίτσας

39-ΣΑΚΑΡΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ-Ελ. Επαγγελματίας-Δ.Ε. Ηγουμενίτσας

40-ΣΕΓΓΟΥΝΗ ΣΟΦΙΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ-Δημοτική Υπάλληλος-Δ.Ε. Ηγουμενίτσας

41-ΤΖΕΛΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-Νηπιαγωγός-Δ.Ε. Ηγουμενίτσας

42-ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ (ΑΛΕΚΟΣ)του ΘΕΟΔΩΡΟΥ-Εργολάβος Δημοσίων Έργων-Δ.Ε. Ηγουμενίτσας

43-ΤΖΩΡΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ-Ελ. Επαγγελματίας-Δ.Ε. Παραποτάμου

44-ΤΣΑΝΗΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ  του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ-Διευθύνων Σύμβουλος EUROPRAWN HELLAS-Δ.Ε. Μαργαριτίου

45-ΦΟΥΣΕΚΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ (ΜΑΚΗΣ) του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ-Ελ. Επαγγελματίας-Δ.Ε. Ηγουμενίτσας

46-ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ ΕΙΡΗΝΗ του ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗ -Άνεργη-Δ.Ε. Συβότων

ΣΧΟΛΙΑ
ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
Ντοτη3