ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

43 παιχνίδια για τις ερασιτεχνικές κατηγορίες

Εικόνα του άρθρου 43 παιχνίδια για τις ερασιτεχνικές κατηγορίες
ΣΥΝΤΑΚΤΗΣ: Γιώργος Τσαντίκος
ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ: 19/10/2018, 10:30
ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ - ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα
(6η αγωνιστική)
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ
Σάββατο
 20/10/18
 16:00
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ
ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ 
Σάββατο
 20/10/18
 16:00
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ
ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ
Σάββατο
 20/10/18
 16:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
ΚΑΤΣΙΚΑΣ 
Σάββατο
 20/10/18
 16:00
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ 
Σάββατο
 20/10/18
 16:00
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ
ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ 
Σάββατο
 20/10/18
 16:00
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ
ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ 
Σάββατο
 20/10/18
 16:00
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
ΑΝΑΤΟΛΗΣ 
Κυριακή
 21/10/18
 16:00


Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα
(6η αγωνιστική)
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ
ΜΕΤΑΜΟΡΦΩΣΗΣ 
Σάββατο
 20/10/18
 15:00
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
ΚΡΥΑΣ 
Σάββατο
 20/10/18
 16:00
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΗΝΑΣ 
Σάββατο
 20/10/18
 16:00
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ
ΖΩΟΔΟΧΟΥ 
Σάββατο
 20/10/18
 16:00
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006
ΔΕΛΒΙΝΑΚΙΟΥ 
Κυριακή
 21/10/18
 16:00
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 
Κυριακή
 21/10/18
 16:00
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.
ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ 
Κυριακή
 21/10/18
 16:00
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ
ΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ 
Κυριακή
 21/10/18
 16:00


Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα
(6η αγωνιστική)
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ
ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ
Σάββατο
 20/10/18
 16:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ
ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ 
Κυριακή
 21/10/18
 12:00
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος χλοοτ
Κυριακή
 21/10/18
 13:00
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ
ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ 
Κυριακή
 21/10/18
 16:00
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) 
Κυριακή
 21/10/18
 16:00
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ
ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ 
Κυριακή
 21/10/18
 16:00
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
ΑΝΗΛΙΟΥ
Κυριακή
 21/10/18
 16:00
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ
ΛΟΓΓΑΔΩΝ 
Κυριακή
 21/10/18
 16:00


Αγώνας
Γήπεδο
Ημέρα
Ημ/νία
Ώρα
(4η αγωνιστική)
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 
Σάββατο
 20/10/18
 16:00
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95
ΑΣΦΑΚΑΣ 
Σάββατο
 20/10/18
 16:30
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ
ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 
Κυριακή
 21/10/18
 12:00
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
ΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ 
Κυριακή
 21/10/18
 16:00
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 
Κυριακή
 21/10/18
 16:00
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ 
Κυριακή
 21/10/18
 16:30


Αγώνας Γήπεδο Ημέρα Ημ/νία Ώρα
Γ Κατηγορια Β Ομιλος
(4η αγωνιστική)
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ  Σάββατο  20/10/18  16:00
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ EPIRUS SPORT Σάββατο  20/10/18  19:00
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ  Κυριακή  21/10/18  14:00
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ ΜΗΛΕΑΣ  Κυριακή  21/10/18  16:00
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ EPIRUS SPORT Κυριακή  21/10/18  19:00


ΣΧΟΛΙΑ
ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
Μαννι πισω dodoni back Ντοτη3