Συντακτης: Γιώργος Τσαντίκος
Δημοσιευση: 16-11-2018, 17:00
ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α’ Κατηγορία 2018-19
(10η αγωνιστική)


Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
Σάββατο
17/11/18
 15:00
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ (Συνθετικος)
Σάββατο
17/11/18
 15:00
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ - Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ
Κυριακή
18/11/18
15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
Κυριακή
18/11/18
15:00
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ
Κυριακή
18/11/18
15:00
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ
Κυριακή
18/11/18
15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
Κυριακή
18/11/18
15:00
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ
Κυριακή
18/11/18
15:15

MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β’ Κατηγορία Α’ όμιλος 2018-19
(10η αγωνιστική)


Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.
Σάββατο
17/11/18
15:00
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ
Σάββατο
17/11/18
15:00
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ
Σάββατο
17/11/18
15:00
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
Κυριακή
18/11/18
15:00
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ
Κυριακή
18/11/18
15:00
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ
Κυριακή
18/11/18
15:00
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
Κυριακή
18/11/18
15:00
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.
Κυριακή
18/11/18
15:00

MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β Κατηγορια Β ομιλος 2018-19
(10η αγωνιστική)


Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ
Σάββατο
17/11/18
15:00
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
Σάββατο
17/11/18
15:00
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ
Σάββατο
17/11/18
15:00
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ
Σάββατο
17/11/18
15:00
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ
Σάββατο
17/11/18
17:15
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
Κυριακή
18/11/18
12:00
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
Κυριακή
18/11/18
15:00
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY
Κυριακή
18/11/18
15:00

Γ’ Κατηγορία Α’ Όμιλος
(7η αγωνιστική)


Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ - Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95
Σάββατο
17/11/18
15:00
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ
Σάββατο
17/11/18
15:00
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ
Σάββατο
17/11/18
19:15
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ
Κυριακή
18/11/18
12:00
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ
Κυριακή
18/11/18
15:00
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ
Κυριακή
18/11/18
15:00

Γ’ Κατηγορία B’ Όμιλος
(7η αγωνιστική)

Αγώνας

Γήπεδο

Ημέρα

Ημ/νία

Ώρα

ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
Σάββατο
17/11/18
19:00
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ
Κυριακή
18/11/18
12:00
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ
Κυριακή
18/11/18
15:00
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
Κυριακή
18/11/18
19:00

200 λέξεις απομένουν.
σχετικα αρθρα