Συντακτης: Γιώργος Τσαντίκος
Δημοσιευση: 21-01-2019, 15:12
Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ. Α’ Κατηγορία 2018-19
(15η αγωνιστική)
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
7-0
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ - Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ
3-1
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
1-1
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
2-3
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ
2-3
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ - ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ
0-2
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ
2-1

Ομάδα
Βαθμοί
Αγώνες
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
Υπέρ
Κατά
1.
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ
35
15
11
2
2
46
16
2.
Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
34
15
11
1
3
44
10
3.
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ
32
15
9
5
1
32
17
4.
ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
31
15
9
4
2
27
12
5.
Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ
31
15
10
1
4
22
17
6.
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ
27
15
8
3
4
25
16
7.
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ
25
15
7
4
4
21
21
8.
Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ
25
15
7
4
4
26
19
9.
Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ
21
15
6
3
6
25
30
10.
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ
20
15
5
5
5
26
24
11.
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ
18
15
4
6
5
16
19
12.
Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ
12
15
3
3
9
15
30
13.
Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
10
15
2
4
9
9
32
14.
Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
6
15
1
3
11
11
24
15.
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
5
14
1
2
11
14
32
16.
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
-9
14
0
0
14
5
45


MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β’ Κατηγορία Α’ όμιλος 2018-19
(15η αγωνιστική)
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
0-6
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ
4-1
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ
5-1
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
1-3
Α.Π.Ο.Ε.Λ. - ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ
1-3
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.
5-1
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ
Αναβλήθηκε
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006 - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ
1-1

Ομάδα
Βαθμοί
Αγώνες
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
Υπέρ
Κατά
1.
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
38
15
12
2
1
59
17
2.
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009
34
15
10
4
1
35
17
3.
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ
30
15
10
2
3
35
15
4.
ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ
29
15
9
4
2
35
18
5.
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ
24
15
6
6
3
34
25
6.
Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006
22
15
6
4
5
23
25
7.
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ
20
15
6
2
7
21
26
8.
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ
20
15
6
2
7
24
36
9.
Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ
20
15
5
5
5
25
22
10.
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ
18
15
5
3
7
27
27
11.
Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ
15
15
4
3
8
28
31
12.
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
15
15
4
3
8
15
32
13.
Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ
14
15
3
5
7
22
35
14.
ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
12
15
3
3
9
29
37
15.
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.
11
15
2
5
8
10
28
16.
Α.Π.Ο.Ε.Λ.
7
15
2
1
12
16
47


MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ. Β’ Κατηγορία Β’ όμιλος 2018-19
(15η αγωνιστική)
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ
2-4
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ
5-2
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ
2-0
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY
Αναβλήθηκε
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
2-0
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
2-2
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ
3-1
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
4-1

Ομάδα
Βαθμοί
Αγώνες
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
Υπέρ
Κατά
1.
Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ
40
15
13
1
1
48
11
2.
Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ
34
15
10
4
1
40
10
3.
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ
31
15
10
1
4
29
19
4.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ
31
15
10
1
4
43
21
5.
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ
26
15
8
2
5
34
30
6.
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
25
15
7
4
4
33
25
7.
Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
24
15
7
3
5
30
30
8.
Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ
23
15
7
2
6
32
36
9.
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
22
15
6
4
5
24
22
10.
ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ
19
15
5
4
6
16
26
11.
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY
16
14
4
4
6
27
29
12.
Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ
14
15
3
5
7
23
34
13.
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ
13
15
2
7
6
20
32
14.
Α.Ε. ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ
10
14
3
1
10
14
30
15.
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ
6
15
1
3
11
8
33
16.
ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ
0
15
0
0
15
12
45


Γ’ Κατηγορία Α’ Όμιλος
(11η αγωνιστική)

Αγώνας
Αποτέλεσμα
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ
2-2
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
1-3
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ
1-5
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ
1-5
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ
2-2
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ
1-2

Ομάδα
Βαθμοί
Αγώνες
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
Υπέρ
Κατά
1.
Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ
30
11
10
0
1
52
16
2.
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ
27
11
8
3
0
30
9
3.
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95
22
11
7
1
3
36
16
4.
Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
20
11
6
2
3
23
22
5.
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ
19
11
6
1
4
30
20
6.
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ
18
11
5
3
3
24
18
7.
Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ
12
11
3
3
5
18
24
8.
Π.Α.Ο.ΚΟΝΙΤΣΑΣ
11
11
3
2
6
9
23
9.
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ
11
11
3
2
6
22
29
10.
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ
10
11
3
1
7
13
27
11.
Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ
7
11
2
1
8
17
32
12.
Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
1
11
0
1
10
10
48
Γ’ Κατηγορία Β’ Όμιλος
(11η αγωνιστική)
Αγώνας
Αποτέλεσμα
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ
3-1
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ

ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ - Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ
1-5
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ
3-1
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ










Ομάδα
Βαθμοί
Αγώνες
Νίκες
Ισοπαλίες
Ήττες
Υπέρ
Κατά
1.
Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
28
10
9
1
0
40
7
2.
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ
24
10
7
3
0
36
8
3.
ΠΥΡΡΟΣ ΜΠΙΖΑΝΙΟΥ
22
9
7
1
1
31
12
4.
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ
17
9
5
2
2
30
12
5.
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ
12
10
3
3
4
18
28
6.
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ
10
9
2
4
3
15
18
7.
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ
10
10
3
1
6
24
27
8.
Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ
8
9
2
2
5
14
20
9.
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ
7
10
4
1
5
20
29
10.
ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
4
10
1
1
8
7
35
11.
ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ
1
10
0
1
9
9
48
200 λέξεις απομένουν.
σχετικα αρθρα