ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

Πού παίζουν οι γιαννιώτικες ομάδες το σαββατοκύριακο

Εικόνα του άρθρου Πού παίζουν οι γιαννιώτικες ομάδες το σαββατοκύριακο
ΣΥΝΤΑΚΤΗΣ: Κύριος Τύπος
ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ: 21/10/2023, 12:17
ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ

Μπάσκετ

Α1 γυναικών

3η αγωνιστική

22/10

12:30 ΕΣΠΕΡΟΥ ΓΣ ΕΣΠΕΡΙΔΕΣ -ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΣ

13:00 Γ. ΓΕΝΝΗΜΑΤΑΣ ΑΕΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΒΟΥΛΑΣ-ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ

16:00 ΙΒΑΝΩΦΕΙΟ ΝΓΣΘ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908-ΓΑΣ ΕΥΝΙΚΟΣ

14:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΟ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΜΟΣΧ.

12:30 ΕΑΚ ΧΑΝΙΩΝ ΟΑ ΧΑΝΙΩΝ-ΑΣ ΝΙΚΗ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

15:00 ΚΛΕΙΣΤΟ ΠΑΟΚ ΠΑΟΚ -ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ


National league 1

2ος όμιλος

2η αγωνιστική

21/10

17:00 ΚΑΤΣΙΜΗΔΕΙΟ ΤΡΙΚΑΛΑ BASKET-ΑΣ ΒΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

17:00 ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΕΙΒΑΔΙΑΣ-ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ

14:00 ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ ΝΕΟ ΛΗΞΟΥΡΙΟΥ-ΑΟ ΝΗΑΡ ΗΣΤ

17:00 ΕΑΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ  ΓΣ ΣΟΦΑΔΩΝ-ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ

17:00 ΔΑΚ ΓΡΕΒΕΝΩΝ ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩ-ΑΟ ΑΙΟΛΟΣ ΑΓΥΙΑΣ


National League 2

1ος όμιλος

1η αγωνιστική

22/10

17:00 ΑΙΓΙΟΥ ΑΟ ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΕΜΕΝΗΣ-ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ

17:00 ΚΡΥΑ ΙΤΕΩΝ ΑΕ ΓΛΑΥΚΟΥ - ΕΣΠΕΡ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

17:00 ΠΥΛΟΥ ΓΣ ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΩΝ-ΙΟΝΙΟΣ ΑΣ

17:00 ΔΑΚ Ν. ΚΙΟΥ ΑΟ ΑΡΓΟΝΑΥΤΗΣ Ν. Κ-ΚΑΕ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑΣ

17:00 ΝΕΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΑ ΣΚ-ΑΟ ΑΧΑΓΙΑ 82

17:00 ΝΕΟ Τ9 ΚΩΣΤΑΚΙΩΝ ΑΕ ΔΟΞΑ ΠΥΡΡΟΥ ΑΡΤ-ΕΑ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 2014


ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Β’ κατηγορία γυναικών

2ος όμιλος

1η Αγωνιστική

22/10/2023, 13:00 Τίγρεις ΑΠΣ - Πατίστα ΑΟΠΚ

15:30     Δόξα Πηγαδακίων - ΑΕΚ Μεσολογγίου

16:00     Γιάννενα - Ατρόμητος Ζαρουχλέϊκων

16:00     Άρης Πατρών - Ίκαρος Πετρωτού


Γ’ εθνική

7η Αγωνιστική

22/10/2023

14:30 Καστοριά ΑΣ 1980 - ΑΕ Λευκίμμης

15:00 Ζάκυνθος - Θεσπρωτός

16:00 ΠΟ Φήκης - Εορδαϊκός

16:00  Αστέρας Πετριτή -Αναγέννηση Άρτας

16:00 Αστέρας Λιανοκλαδίου Σταυρού - ΑΟ Τρίκαλα

16:00 Θύελλα Κατσικά - Κιλελέρ

16:00 Πιερικός   - Βατανιακός

16:00 Μαγνησιακός- ΑΟ Νέας Αρτάκης

16:00 Εθνικός Νέου Κεραμιδίου  - Σβορώνος


Βόλεϊ

Α2 Γυναικών - Β' Ζώνη - 1η αγωνιστική
21/10
1ο Γυμ. Λάρισας, 17.00: Ε.Α. Λαρίσης - Α.Σ. Αργώ Βόλου

Δ.Α.Κ. Ασβεστοχωρίου, 18.00: Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά - Α.Σ. Γιάννενα

 «Μ. Παρασκευόπουλος», 18.00: Φοίνικας Αλεξανδρούπολης - Α.Ε.Σ. Μυγδονιακός,
Δ.Α.Κ. Κυμίνων, 19.00: Α.Σ. Μακεδόνες - Ο.Π.Α.Θ. Περσέας
22/10
«Μ. Τσικίνας», 17.00: Χ.Α.Ν.Θ. - Σ.Π.Α. Καρδίτσας
Ιωαννίνων, 18.00: Π.Α.Σ. Γιάννινα - Α.Π.Σ. Αίας

ΣΧΟΛΙΑ
ΤΑ ΠΙΟ ΔΗΜΟΦΙΛΗ
Ντοτη3