Συντακτης: Γιώργος Τσαντίκος
Δημοσιευση: 12-01-2018, 09:15
ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ Α Κατηγορία 2017-18

(16η αγωνιστική)

ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ο. ΒΕΛΙΣΣΑΡΙΟΥ

Σάββατο
13/01/18
00:00
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ
EPIRUS SPORT
Σάββατο
13/01/18
15:00
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ 
Σάββατο
13/01/18
17:15
ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ - Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ 
Κυριακή
14/01/18
15:00
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ 
Κυριακή
14/01/18
15:00
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ
ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ 
Κυριακή
14/01/18
15:00
ΘΥΕΛΛΑ ΕΛΕΟΥΣΑΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΩΛΗΣ 
Κυριακή
14/01/18
15:00
ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ - Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ
ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ 
Κυριακή
14/01/18
15:00

MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β’ Κατηγορία Α Όμιλος 2017-18

(16η αγωνιστική)

Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Ε.ΚΑΡΥΩΝ

Σάββατο
13/01/18
00:00
ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ - Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ.
ΑΜΦΙΘΕΑΣ 
Σάββατο
13/01/18
15:00
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ 
Σάββατο
13/01/18
15:00
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ
EPIRUS SPORT
Σάββατο
13/01/18
17:30
Α.Ε.ΓΙΑΝΝΕΝΑ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ

Κυριακή
14/01/18
00:00
Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ - Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ
ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ 
Κυριακή
14/01/18
11:30
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 
Κυριακή
14/01/18
15:00
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ
ΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ 
Κυριακή
14/01/18
15:00

MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β’ Κατηγορία B’ Όμιλος 2017-18

(16η αγωνιστική)

Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ
ΜΕΤΣΟΒΟΥ 
Σάββατο
13/01/18
15:00
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ
ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ 
Σάββατο
13/01/18
15:00
ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ 
Κυριακή
14/01/18
15:00
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ
ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ 
Κυριακή
14/01/18
15:00
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ 
Κυριακή
14/01/18
15:00
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ 
Κυριακή
14/01/18
15:00
Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ - Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ
ΚΑΤΣΙΚΑΣ (Βοηθητικό) 
Κυριακή
14/01/18
15:00
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ 
Κυριακή
14/01/18
17:15

Γ Κατηγορία Α’ Όμιλος

(13η αγωνιστική)

Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006
ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ 
Σάββατο
13/01/18
15:00
Σ.Φ.ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝ. - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ 
Σάββατο
13/01/18
19:30
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 
Κυριακή
14/01/18
11:30
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 
Κυριακή
14/01/18
11:30
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ
ΑΣΦΑΚΑΣ 
Κυριακή
14/01/18
11:30
Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ - ΔΟΞΑ ΑΝΑΡΓΥΡΩΝ
ΖΙΤΣΑΣ 
Κυριακή
14/01/18
11:30
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ε.ΡΙΖΑΣ
ΜΑΡΜΑΡΩΝ 
Κυριακή
14/01/18
15:00

Γ’ Κατηγορία B’ Όμιλος

(13η αγωνιστική)

Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ
ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ
Σάββατο
13/01/18
15:00
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ 
Κυριακή
14/01/18
11:00
Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ 
Κυριακή
14/01/18
13:00
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ
ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ 
Κυριακή
14/01/18
15:00
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΡΩΜΑΝΟΥ 
Κυριακή
14/01/18
15:00
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ 
Κυριακή
14/01/18
19:30
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ 
Δευτέρα
15/01/18
19:00
200 λέξεις απομένουν.
σχετικα αρθρα