Συντακτης: Γιώργος Τσαντίκος
Δημοσιευση: 15-12-2018, 08:44
ΤΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ

Πρόγραμμα τηλεόρασης

Σάββατο 15/12


09:15 Πινγκ πονγκ: Παγκόσμιο Κύπελλο Γυναικών Κορέα Eurosport 2
11:00 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα FIA Σαουδική Αραβία Formula E Eurosport 1
11:15 Αλπικό σκι  Παγκόσμιο Κύπελλο Βαλ ντ' Ιζέρ Eurosport 2
13:00 Αλπικό σκι  Παγκόσμιο Κύπελλο Val Gardena-Groeden Eurosport 2
14:00 Βουλιαγμένη - Υδραϊκός Πόλο Α1 Ανδρών ΕΡΤ2
14:00 Σαν Πάουλι-Γκρόιτερ Φιρτ Bundesliga 2 COSMOTE SPORT 8 HD
14:00 Χετάφε-Ρεάλ Σοσιεδάδ LaLiga Santander COSMOTE SPORT 2 HD
14:00 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα FIA Σαουδική Αραβία Formula E Eurosport 1
14:30 Μάντσεστερ Σίτι-Έβερτον Premier League COSMOTE SPORT 1 HD
14:45 Σκι ανώμαλου δρόμου Παγκόσμιο Κύπελλο Νταβός Eurosport 2
15:00 Δόξα Δράμας - Ηρακλής Football League ΕΡΤ3
15:15 Κολοσσός - Ολυμπιακός Basket League ΕΡΤ2
16:15 Σνούκερ: Scottish Open  Eurosport 2
16:30 Φορτούνα Ντίσελντορφ-Φράιμπουργκ Bundesliga COSMOTE SPORT 8 HD
16:30 Άουγκσμπουργκ-Σάλκε Bundesliga COSMOTE SPORT 5 HD
16:30 Χόφενχαϊμ-Γκλάντμπαχ Bundesliga COSMOTE SPORT 3 HD
16:30 Ανόβερο-Μπάγερν Μονάχου Bundesliga COSMOTE SPORT 2 HD
16:45 Άλμα με σκι  Παγκόσμιο Κύπελλο Ένγκελμπεργκ Eurosport 1
17:00 ΠΑΟΚ - Ολυμπιακός Volley League ΕΡΤ3
17:00 ΑΕΚ-Λαύριο Basket League COSMOTE SPORT 4 HD
17:00 Μπόλτον - Λιντς  Championship Novasports 2HD
17:15 Βαγιαδολίδ-Ατλέτικο Μαδρίτης LaLiga Santander COSMOTE SPORT 1 HD
17:15 ΠΑΣ Γιάννινα - Πανιώνιος  Super League Novasports 1HD
17:30 Προμηθέας - Άρης Basket League ΕΡΤ Play1
17:30 Ρέθυμνο - Κύμη Basket League ΕΡΤ Play2
18:00 Ντιζόν - Παρί Σεν Ζερμέν  Ligue 1 Novasports 4HD
19:00 Άρης - Παναιτωλικός  Basket League ΕΡΤ1
19:00 Villanova-Kansas NCAA College Basketball COSMOTE SPORT 9 HD
19:00 Τενερίφη-Μπασκόνια ACB Liga Endesa COSMOTE SPORT 6 HD
19:00 SMU - Georgetown NCAA College Basketball FOX Sports
19:00 Ίντερ - Ουντινέζε  Serie A Novasports 3HD
19:30 Ντόρτμουντ-Βέρντερ Βρέμης Bundesliga COSMOTE SPORT 3 HD
19:30 Ρεάλ Μαδρίτης-Ράγιο Βαγεκάνο LaLiga Santander COSMOTE SPORT 2 HD
19:30 Φούλαμ-Γουέστ Χαμ Premier League COSMOTE SPORT 1 HD
19:30 Αστέρας Τρίπολης - ΟΦΗ  Super League Novasports 2HD
20:15 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Πίστας Λονδίνο Ποδηλασία Eurosport 2
20:45 Σνούκερ: Scottish Open  Eurosport 1
20:45 Xεράκλες - Αϊντχόφεν  Eredivisie Novasports 4HD
21:00 Rutgers - Seton Hall NCAA College Basketball FOX Sports
21:30 Τορίνο - Γιουβέντους  Serie A Novasports 1HD
21:45 Έιμπαρ-Βαλένθια LaLiga Santander COSMOTE SPORT 2 HD
22:30 Σάντα Κλάρα-Πόρτο Liga NOS COSMOTE SPORT 8 HD
23:30 Texans - Jets  NFL FOX Sports
 
 



Κυριακή 16/12


00:00 Orlando Magic-Utah Jazz NBA COSMOTE SPORT 4 HD
03:00 Fight Night: Kevin Lee “The Motown Phenom” vs Al Iaquinta “Raging” COSMOTE SPORT 8 HD
03:20 Browns - Broncos NFL FOX Sports
04:00 Canelo Alvarez vs Rocky Fielding, WBA Super Middleweight Title Boxing COSMOTE SPORT 6 HD
10:30 Σκι ανώμαλου δρόμου Παγκόσμιο Κύπελλο Νταβός Eurosport 2
10:45 Αλπικό σκι  Παγκόσμιο Κύπελλο Άλτα Μπάντια Eurosport 1
12:15 Αλπικό σκι  Παγκόσμιο Κύπελλο Βαλ ντ' Ιζέρ Eurosport 2
13:00 Σεβίλη-Τζιρόνα LaLiga Santander COSMOTE SPORT 2 HD
13:30 ΣΠΑΛ - Κιέβο Βερόνα  Serie A Novasports 1HD
14:00  Λιόν - Μονακό  Ligue 1 Novasports 2HD
14:15 Μπάνβιτ-Νταρουσάφακα TBF Basketball Super League COSMOTE SPORT 7 HD
14:30 Ίνγκολσταντ- Χάιντενχαϊμ Bundesliga 2 COSMOTE SPORT 8 HD
15:00 Σπάρτη - Πλατανιάς Football League ΕΡΤ3
15:00 Χολαργός - Ήφαιστος Λήμνου Basket League ΕΡΤ2
15:00 Λοκομοτίβ Κουμπάν-Τσμόκι Μινσκ VTB United League COSMOTE SPORT 4 HD
15:00 Άλμα με σκι  Παγκόσμιο Κύπελλο Ένγκελμπεργκ Eurosport 1
15:30 Σαουθάμπτον-Άρσεναλ Premier League COSMOTE SPORT 3 HD
15:30 Άγιαξ - Ντε Γκράαφσαπ Eredivisie Novasports 4HD
16:00 Απόλλων Σμύρνης - Ξάνθη Super League ΕΡΤ1
16:00  Φροζινόνε - Σασουόλο  Serie A Novasports 5HD
16:00 Φιορεντίνα - Έμπολι  Serie A Novasports 3HD
16:00 Σαμπντόρια - Πάρμα Serie A Novasports 1HD
16:30 Λειψία-Μάιντς Bundesliga COSMOTE SPORT 3 HD
16:30 Σνούκερ: Scottish Open  Τελικός Eurosport 2
17:00 ΠΑΟΚ - ΑΕΚ Χάντμπολ ΕΡΤ3
17:00 ΠΑΟΚ - Παναθηναϊκός Basket League ΕΡΤ2
17:00 Λουτζ: Παγκόσμιο Κύπελλο Λέικ Πλάσιντ  Eurosport 1
17:15 Εσπανιόλ-Μπέτις LaLiga Santander COSMOTE SPORT 7 HD
17:15 ΑΕΛ - ΑΕΚ  Super League Novasports 2HD
17:45 Φέγενοορντ - Φορτούνα Σιτάρντ  Novasports 4HD
18:00 Λίβερπουλ-Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ Premier League COSMOTE SPORT 1 HD
18:00 Αούστρια - Ραπίντ  Αυστριακό πρωτάθλημα Novasports 5HD
19:00 Παναθηναϊκός - Ατρόμητος  Super League ΕΡΤ1
19:00 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Λεβερκούζεν Bundesliga COSMOTE SPORT 3 HD
19:00 Λουτζ: Παγκόσμιο Κύπελλο Λέικ Πλάσιντ  Eurosport 1
19:00 Κάλιαρι - Νάπολι  Serie A Novasports 3HD
19:30 Μαρίτιμο-Μπενφίκα Liga NOS COSMOTE SPORT 8 HD
19:30 Ουέσκα-Βιγιαρεάλ LaLiga Santander COSMOTE SPORT 2 HD
19:30 Ολυμπιακός - Λαμία  Super League Novasports 1HD
20:30 Μάλαγα-Μπαρτσελόνα ACB Liga Endesa COSMOTE SPORT 6 HD
20:45 Σνούκερ: Scottish Open  Τελικός Eurosport 1
21:00 Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Πίστας Λονδίνο Ποδηλασία Eurosport 2
21:30 Ρόμα - Τζένοα  Serie A Novasports 2HD
21:45 Λεβάντε-Μπαρτσελόνα LaLiga Santander COSMOTE SPORT 2 HD
22:00 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Νασιονάλ Liga NOS COSMOTE SPORT 9 HD
22:30 Cleveland Cavaliers-Philadelphia 76ers NBA Regular Season COSMOTE SPORT 4 HD


Προγράμματα αγώνων

Γ’ εθνική ανδρών μπάσκετ

9η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

16/12/18

17:00

ΔΑΚ ΒΙΚΕΛΑΣ
ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ

0-0

16/12/18

17:00

ΒΛΑΧΑΒΕΙΟ
ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

0-0

16/12/18

17:00

ΔΑΚ ΜΕΛΙΚΗΣ
ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ-ΑΓΣΙ

0-0

16/12/18

17:00

ΔΑΚ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ-ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

0-0

16/12/18

17:00

ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.

0-0

16/12/18

17:00

ΠΕΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ- ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

0-0











Α2 γυναικών μπάσκετ

14η Αγωνιστική


8η Αγωνιστική

Ημ/νία

Ωρα

Γήπεδο

Αγώνας

Σκορ

16/12/18

12:00

ΕΚΠ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ -ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ

0-0

16/12/18

12:45

ΕΠΤΑΠΥΡΓΟΥ
ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ - ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑ

0-0

16/12/18

13:00

ΔΑΚ ΣΕΡΡΩΝ
ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ-ΑΣ ΑΡΗΣ

0-0

16/12/18

13:00

ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ -ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Β.

0-0

16/12/18

13:00

Ν.ΡΥΣΙΟΥ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ -ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ

0-0

16/12/18

14:00

ΝΕΟ ΚΓ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΟΛΥΜΠΙΑ ΛΑΡΙΣΑΣ

0-0


Superleague

ΑΓΩΝΑΣ

ΓΗΠΕΔΟ

ΗΜ/ΝΙΑ ΩΡΑ

TV

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
ΕΘΝ. ΣΤΑΔΙΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ "ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ"
15 Δεκεμβρίου 17:15
NS1
ΑΡΗΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
"ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ"
15 Δεκεμβρίου 19:00
ΕΡΤ
ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.-Ο.Φ.Η.
"ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΛΟΚΟΤΡΩΝΗΣ"
15 Δεκεμβρίου 19:30
NS2
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
"ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ"
16 Δεκεμβρίου 16:00
ΕΡΤ
Α.Ε.Λ.-A.E.K.
AEL FC ARENA
16 Δεκεμβρίου 17:15
NS2
ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
16 Δεκεμβρίου 19:00
ΕΡΤ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΛΑΜΙΑ
ΣΤΑΔΙΟ "Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"
16 Δεκεμβρίου 19:30
NS1
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-Π.Α.Ο.Κ.
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
17 Δεκεμβρίου 19:30
NS2



A2 γυναικών βόλεϊ

16/12/2018 ΕΑΚ Θεσσαλονίκης 18.00 ΕΟ Σταυρούπολης-Ακαδ. Πρωτ/των

16/12/2018 ΔΑΚ Λαγυνών 18.00 ΑΣΚ Λαγκαδά-ΑΣ Ασκληπιός

15/12/2018 Ελασσόνας 18.00 ΓΣ Ένωση Ελασσόνας-ΑΣ Ελπίς

16/12/2018 ΔΑΚ Ασβεστοχωρίου 19.00 ΜΑΣ Νέα Γενιά-ΕΑ Λαρίσης

15/12/2018 ΠΕΑΚ Ιωαννίνων 18.00 ΑΣ Γιάννενα-ΑΠΣ Ναυάρχου Βότση

15/12/2018 Μ.Παρασκευόπουλος 18.00 ΓΣΓ Νίκη-ΓΣ Δράμας


Α΄ εθνική γυναικών ποδόσφαιρο

8η Αγωνιστική

16/12/2018, 13:00  Εργοτέλης -         ΑΕΛ 64

16/12/2018, 13:30 Ατρόμητος Αθηνών -       Άρης Θεσσαλονίκης

16/12/2018, 15:00 Τρίκαλα 2011 -Ακαδημία Ελπίδες Καρδίτσας 94

16/12/2018, 15:00 Γλυφάδα Οδυσσέας        -ΠΑΟΚ

16/12/2018, 15:00 Προοδευτική Περάματος -Αγία Παρασκευή


Γ’ εθνική ανδρών ποδόσφαιρο

12η Αγωνιστική

16/12/2018, 15:00 Κρόνος Αργυράδων - Μακεδονικός Φούφα                       

16/12/2018, 15:00 Θρίαμβος Σερβιανών - Τηλυκράτης 2014

16/12/2018, 15:00 Σούλι Παραμυθίας - ΑΕ Λευκίμμης                   

16/12/2018, 15:00 Ναυπακτιακός Αστέρας -Θεσπρωτός

16/12/2018, 15:00 Μακεδονικός Σιάτιστας ΦΣ-ΑΟ Φλωριάδας

16/12/2018, 15:00 Γρεβενά Αεράτα -Αχέρων Καναλακίου





Βαθμολογία


Ζωντανά σκορ


FcTables.com



www.unogoal.in


σχετικα αρθρα