Συντακτης: κύριος Τύπος
Δημοσιευση: 16-02-2019, 09:05
ΤΙ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ ΧΡΗΣΙΜΑ

Σάββατο 16/02
11:45 Αλπικό σκι  Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αρε Eurosport 1
12:15 Ελεύθερο σκι  Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι Eurosport 2
13:15 Σκι ανώμαλου δρόμου  Παγκόσμιο Κύπελλο Κόνιε Eurosport 1
14:00 Σαν Πάουλι-Άουε Bundesliga 2 COSMOTE SPORT 8 HD
14:00 Θέλτα-Λεβάντε LaLiga Santander COSMOTE SPORT 2 HD
14:45 Σνούκερ: Οπεν Ουαλίας Eurosport 2
15:00 Εργοτέλης - Κισσαμικός Football League ΕΡΤ3
15:15  Αλπικό σκι  Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αρε Eurosport 1
16:00 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament Τένις COSMOTE SPORT 6 HD
16:30 Βόλφσμπουργκ-Μάιντς Bundesliga COSMOTE SPORT 8 HD
16:30 Στουτγκάρδη-Λειψία Bundesliga COSMOTE SPORT 7 HD
16:30 Χόφενχαϊμ-Ανόβερο Bundesliga COSMOTE SPORT 3 HD
16:30 Σάλκε-Φράιμπουργκ Bundesliga COSMOTE SPORT 1 HD
16:45 Άλμα με σκι  Παγκόσμιο Κύπελλο Βίλινγκεν Eurosport 1
17:00 Ηρακλής - ΑΕΚ Volley League ΕΡΤ Play1
17:00 Άστον Βίλα - Γουέστ Μπρόμιτς  Championship Novasports 1HD
17:15 Ράγιο Βαγιεκάνο-Ατλέτικο Μαδρίτης LaLiga Santander COSMOTE SPORT 2 HD
17:55 Αναγέννηση Αρτας - ΠΑΟΚ Τελικός Κυπέλλου Χάντμπολ γυναικών ΕΡΤ3
18:00 Μαρσέιγ - Αμιάν Ligue 1 Novasports 3HD
18:45 Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο Σόλτζερ Χόλοου Eurosport 1
19:00 Παναθηναϊκός - Αστέρας Τρίπολης Super League ΕΡΤ1
19:00 Κάλιαρι - Πάρμα Serie A Novasports 1HD
19:30 ΠΑΣ Γιάννινα - Ατρόμητος Super League Novasports 2HD
19:30 Χέρτα Βερολίνου-Βέρντερ Βρέμης Bundesliga COSMOTE SPORT 3 HD
19:30 Ρεάλ Σοσιεδάδ-Λεγανές LaLiga Santander COSMOTE SPORT 2 HD
20:00 Formula E: Mexico City Eurosport 1
20:00 Penguins - Flames ΝΗL FOX Sports
20:30 ATP 500 ABN AMRO World Tennis Tournament Τένις
20:45 Χερενφέιν - Αϊντχόφεν Eredivisie Novasports 4HD
21:00 Μονακό - Ναντ Ligue 1 Novasports 3HD
21:30 Αταλάντα - Μίλαν Serie A Novasports 1HD
21:45 Μπαρτσελόνα-Βαγιαδολίδ LaLiga Santander COSMOTE SPORT 2 HD
22:30 Πόρτο-Βιτόρια Σετούμπαλ Liga NOS COSMOTE SPORT 1 HD
22:45 Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο Σόλτζερ Χόλοου Eurosport 1

Κυριακή 17/02
00:00 Formula E: Mexico City Eurosport 1
03:00 State Farm All Star Saturday Night NBA All-Star Weekend COSMOTE SPORT 4 HD
09:00 LONGINES MASTERS OF HONG KONG Ιππασία Eurosport 1
10:30 Σκι ανώμαλου δρόμου  Παγκόσμιο Κύπελλο Κόνιε Eurosport 2
11:30 Αλπικό σκι  Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αρε Eurosport 1
12:15 Ελεύθερο σκι  Παγκόσμιο Κύπελλο Σκι Eurosport 2
13:00 Ρεάλ Μαδρίτης-Τζιρόνα LaLiga SantanderCOSMOTE SPORT 2 HD
13:15 Σκι ανώμαλου δρόμου  Παγκόσμιο Κύπελλο Κόνιε Eurosport 1
13:15 Άγιαξ - Μπρέντα Eredivisie Novasports 4HD
13:30 ΣΠΑΛ - Φιορεντίνα Serie A Novasports 3HD
14:30 Κίελο-Γκρόιτερ Φιρτ Bundesliga 2 COSMOTE SPORT 8 HD
14:45 Σνούκερ: Οπεν Ουαλίας Eurosport 2
15:00 Ηρακλής - Κέρκυρα Football League ΕΡΤ3
15:00 Μπλάκμπερν - Μίντλεσμπρο Championship Novasports 2HD
15:00 AEΛ - Ξάνθη Super League Novasports 1HD
15:00 Αλπικό σκι  Παγκόσμιο Πρωτάθλημα Αρε Eurosport 1
16:00 Έμπολι - Σασουόλο Serie A Novasports 5HD
16:00 Ουντινέζε - Κιέβο Βερόνα  Serie A Novasports 4HD
16:00 Τζένοα - Λάτσιο Serie A Novasports 3HD
16:30 Άιντραχτ Φρανκφούρτης-Γκλάντμπαχ Bundesliga COSMOTE SPORT 3 HD
16:45 Άλμα με σκι  Παγκόσμιο Κύπελλο Βίλινγκεν Eurosport 1
17:00 Παναθηναϊκός - ΠΑΟΚ Τελικός Κυπέλλου μπάσκετ Ανδρών ΕΡΤ2
17:00 Ολυμπιακός - Διομήδης Πρωτάθλημα Χάντμπολ ΕΡΤ3
17:15 Λεβαδειακός - Παναιτωλικός Super League Novasports 2HD
17:15 Βαλένθια-Εσπανιόλ LaLiga Santander COSMOTE SPORT 2 HD
18:00 Αρης - Πανιώνιος Super League ΕΡΤ1
18:00 CLASICA DE ALMERIA  Ποδηλασία Eurosport 2
19:00 Ίντερ - Σαμπντόρια Serie A Novasports 3HD
19:00 Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο Σόλτζερ Χόλοου Eurosport 1
19:00 Λεβερκούζεν-Φορτούνα Ντίσελντορφ Bundesliga COSMOTE SPORT 3 HD
19:30 Rangers - Penguins NHL FOX Sports
19:30 Ολυμπιακός - ΑΕΚ  Super League Novasports 1HD
19:30 Βιγιαρεάλ-Σεβίλλη LaLiga Santander COSMOTE SPORT 2 HD
20:30 ACB Copa del Rey Tελικός COSMOTE SPORT 7 HD
20:45 Σνούκερ: Οπεν Ουαλίας Eurosport 2
21:30 Νάπολι - Τορίνο Serie A Novasports 2HD
21:45 Μπέτις-Αλαβές LaLiga Santander COSMOTE SPORT 2 HD
22:00 Σεντ Ετιέν - Παρί Σεν Ζερμέν Ligue 1 Novasports 3HD
22:00 Σπόρτινγκ Λισαβόνας-Μπράγκα Liga NOS COSMOTE SPORT 1 HD
22:45 Δίαθλο: Παγκόσμιο Κύπελλο Σόλτζερ Χόλοου Eurosport 1


Γ’ εθνική μπάσκετ ανδρών 15η Αγωνιστική

17/02/19

17:00

ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖ-ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ
17/02/19

17:00

ΕΑΝΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ
17/02/19

17:00

ΠΟΛΥΚΑΣΤΡΟΥ
ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.-ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ
17/02/19

17:00

ΕΚΠ. ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗ
ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ-ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
17/02/19

17:00

ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ
17/02/19

17:00

ΜΠΑΡΑΣ
ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ-ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ


Α2 μπάσκετ γυναικών 14η Αγωνιστική

17/02/19

18:00

ΔΑΚ ΠΥΛΑΙΑΣ
ΑΕ ΠΥΛΑΙΑΣ-ΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
17/02/19

14:00

ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΛΑΡ.
ΟΛΥΜΠΙΑ ΓΣ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΜΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
17/02/19

14:00

ΝΕΟ ΚΛΕΙΣΤΟ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΜΓΣ ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΟΣ
17/02/19

13:00

Ν.ΡΥΣΙΟΥ
ΑΜΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ Ν.Ρ-ΠΑΝΑΘΛΗΤΙΚΟΣ
17/02/19

13:00

ΣΙΔ.ΣΤΑΘΜΟΥ
ΣΦΚ ΠΙΕΡΙΚΟΣ ΑΡΧΕΛ-ΑΣ ΑΣΤΕΡΑΣ
17/02/19

12:00

ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ
ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟ-ΑΣ ΑΡΗΣ

Super league 21η αγωνιστική

ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ-ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠ.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΣΤΑΔΙΟ
16/2 19:00
ΕΡΤ
ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ-ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘ.
ΟΙ ΖΩΣΙΜΑΔΕΣ
16/2 19:30
NS2
Α.Ε.Λ.-Α.Ο. ΞΑΝΘΗ
AEL FC ARENA
17/2 15:00
NS1
ΛΕΒΑΔΕΙΑΚΟΣ-ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
17/2 17:15
NS2
ΑΡΗΣ-ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
"ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΒΙΚΕΛΙΔΗΣ"
17/2 18:00
ΕΡΤ
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-A.E.K.
"Γ. ΚΑΡΑΪΣΚΑΚΗΣ"
17/2 19:30
NS1
ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜ.-Π.Α.Ο.Κ.
"ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΜΑΡΑΣ"
18/2 19:00
ΕΡΤ
Ο.Φ.Η.-ΛΑΜΙΑ
"ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΑΡΔΙΝΟΓΙΑΝΝΗΣ"
18/2 19:30
NS1


Α2 βόλεϊ γυναικών 18η Αγωνιστική

Κλειστό Δράμας 16/02/2019 16:00 ΓΣ Δράμας-ΑΣ Ελπίς

ΔΑΚ Πεύκων 16/02/2019 18:00 Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων-ΑΟ Καβάλας

ΔΑΚ Κατσιμίδου 16/02/2019 18:00 ΑΣ Ασκληπιός-ΕΑ Λαρίσης

Βότση 16/02/2019 18:00 ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση-ΓΣΓ Νίκη

ΕΑΚ Θεσ/νίκης 17/02/2019 18:00 ΕΟ Σταυρούπολης-ΜΑΣ Νέα Γενεά

Λαγυνών 17/02/2019 18:00 ΑΣΚ Λαγκαδά-ΓΣ Ένωση Ελασσόνας


Β’ εθνική χάντμπολ ανδρών

Α.Ο ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - ΑΟ ΚΟΖΑΝΗΣ 16/02/2019 18:00

ΕΛΠΙΔΕΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ - ΑΡΤΑ HANDBALL 2015 17/02/2019 16:00

ΑΓ. ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ - Α.Ο.Α ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ 16/02/2019 15:00




Βαθμολογία Σούπερ Λίγκα


Ζωντανά σκορ 

  


  

FcTables.com

  


  

  


  

www.unogoal.in

  


 

σχετικα αρθρα