Συντακτης: Γιώργος Τσαντίκος
Δημοσιευση: 9-03-2018, 11:02
ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
Hall of Brands Ε.Π.Σ.ΗΠ Α’ Κατηγορία 2017-18
 (23η αγωνιστική)

 

Α.Ο. ΑΝΑΤΟΛΗΣ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
ΑΝΑΤΟΛΗΣ 
Σάββατο
10/03/18
16:30
ΠΡΟΟΔ.ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ - Α.Ε.ΜΙΚΡΑΣΙΑΤΩΝ
ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΡΙΣΚΑΣ
Σάββατο
10/03/18
16:30
Α.Ο.ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΟΙ - ΠΑΣΣΑΡ.ΡΟΔΟΤΟΠΙΟΥ
ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ 
Σάββατο
10/03/18
16:30
Π.Α.Ο.ΚΡΥΑΣ - ΚΕΝΤ.ΜΟΥΣΙΩΤΙΤΣΑΣ
ΚΡΥΑΣ 
Σάββατο
10/03/18
16:30
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - Π.Α.Σ.ΚΡΑΨΗΣ
EPIRUS SPORT
Σάββατο
10/03/18
17:15
Α.Ε.ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ
ΠΡΑΜΑΝΤΩΝ 
Κυριακή
11/03/18
16:30
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - Α.Σ.ΑΕΤΟΣ ΝΗΣΟΥ
ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ 
Κυριακή
11/03/18
16:30
ΑΓΡΟΤ. ΑΣΤ. ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΑ - ΘΥΕΛΛΑ ΚΑΤΣΙΚΑΣ
ΠΑΡΑΚΑΛΑΜΟΥ 
Τετάρτη
14/03/18
15:30
Α.Ε.ΧΟΥΛΙΑΡΑΔΩΝ - ΘΡΙΑΜΒ.ΣΕΡΒΙΑΝΩΝ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ 
Τετάρτη
14/03/18
17:15
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β’ Κατηγορία Α’ Όμιλος 2017-18
 (23η αγωνιστική)

Α.Ο.ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ - Α.Σ.ΑΠΕΙΘΑΡΧΟΣ
ΚΟΝΤΣΙΚΑΣ 
Σάββατο
10/03/18
16:30
ΠΙΝΔΟΣ ΚΟΝΙΤΣΑΣ - Α.Ο.ΖΩΟΔΟΧΟΣ
ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΟΝΙΤΣΑΣ 
Σάββατο
10/03/18
16:30
Α.Ε.ΑΝΑΓΕΝΝ.ΚΕΦΑΛΟΒΡ. - Π.Α.Σ.ΚΑΣΤΡΟΥ
ΚΕΦΑΛΟΒΡΥΣΟΥ 
Κυριακή
11/03/18
16:30
Α.Ε.ΚΛΗΜΑΤΙΑΣ - Α.Ε.Δ.ΠΩΓΩΝΑΤΟΣ
ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ 
Κυριακή
11/03/18
16:30
ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Α.Π.Ο.Ε.Λ.
ΤΣΕΠΕΛΟΒΟΥ 
Κυριακή
11/03/18
16:30
Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ - Π.Α.Σ.ΠΕΡΙΒΛΕΠΤΟΥ
ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ 
Κυριακή
11/03/18
16:30
Α.Ο.ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 2009 - ΑΣΤΗΡ ΑΜΦΙΘΕΑΣ
EPIRUS SPORT
Κυριακή
11/03/18
17:15
MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β’ Κατηγορία B’ Όμιλος 2017-18
 (23η αγωνιστική)

Π.Α.Σ.ΜΕΤΣΟΒΟΥ - ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΚΑΣΤΡΙΤΣΑΣ
ΜΕΤΣΟΒΟΥ 
Σάββατο
10/03/18
16:30
ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ - Α.Ε.ΔΑΦΝΟΥΛΑΣ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ 
Σάββατο
10/03/18
19:00
Α.Ε.ΠΛΑΤΑΝΙΑΣ - Π.Α.Ο.ΚΟΥΤΣΕΛΙΟΥ
ΒΑΣΙΛΙΚΗΣ 
Κυριακή
11/03/18
16:30
ΠΑΝΤΕΛ.ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ - Α.Ο.ΚΟΣΜΗΡΑΣ
ΔΡΟΣΟΧΩΡΙΟΥ 
Κυριακή
11/03/18
16:30
ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΤΑΝΙΚΟΥ - ΤΙΤΑΝ ΛΟΓΓΑΔΩΝ
ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ 
Κυριακή
11/03/18
16:30
Π.Α.Ο.ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ - Α.Ο.ΠΕΔΙΝΗΣ
ΗΛΙΟΚΑΛΗΣ 
Κυριακή
11/03/18
16:30
Α.Σ.ΠΗΓΑΣΟΣ - ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ 
Κυριακή
11/03/18
17:15
ΠΑΣ ΠΗΓΩΝ ΛΟΥΡOY - Π.Α.Ο.ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ 
Κυριακή
11/03/18
19:30
Γ’ Κατηγορια Α’ Ομιλος
 (20η αγωνιστική)

Π.Α.Σ.ΑΛΜΥΡΟΣ - Α.Ε.ΚΑΜΠΟΧΩΡΙΩΝ
ΒΟΥΝΟΠΛΑΓΙΑΣ 
Σάββατο
10/03/18
16:30
Α.Π.Ο.ΔΑΒΑΚΗΣ - Ε.Α.Σ. ΜΑΧΗΤΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΣΦΑΚΑΣ 
Κυριακή
11/03/18
12:00
Π.Α.Ο.ΠΕΝΤΕΛΗΣ - Α.Ε.ΛΑΨΙΣΤΑΣ 2006
ΣΤΑΥΡΑΚΙΟΥ 
Κυριακή
11/03/18
12:00
ΑΕΤΟΣ ΠΡΩΤΟΠΑΠΠΑΣ - Α.Ο.ΝΕΟΧΩΡΟΠΟΥΛΟΥ
ΝΕΟΧΩΡΙΟΥ 
Κυριακή
11/03/18
12:00
ΗΠΕΙΡ.ΜΑΡΜΑΡΩΝ - Α.Ο.ΖΙΤΣΑΣ
ΜΑΡΜΑΡΩΝ 
Κυριακή
11/03/18
12:00
Α.Ε.ΡΙΖΑΣ - Α.Σ.ΦΛΟΓΑ ΠΕΤΣΑΛΙΟΥ
ΚΑΤΩ ΖΑΛΟΓΓΟΥ 
Κυριακή
11/03/18
16:30
Γ Κατηγορια B’ Ομιλος
 (20η αγωνιστική)

Α.Ε.ΚΡΑΨΗΤΩΝ-ΚΑΠΠΑΔΟΚΩΝ - Α.Π.Ο.ΕΠΙΣΚΟΠΙΚΟΥ
ΑΓΙΑ ΣΟΦΙΑ
Σάββατο
10/03/18
16:30
ΣΤΑΥΡ.ΣΥΡΡΑΚΟΥ - ΑΕΤΟΣ Μ. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ 
Κυριακή
11/03/18
13:00
Π.Α.Σ.ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ 95 - ΠΥΡΡΟΣ ΒΟΤΟΝΟΣΙΟΥ
ΛΙΜΝΟΠΟΥΛΑΣ 
Κυριακή
11/03/18
13:00
Π.Α.Ο.ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ - Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ 
Κυριακή
11/03/18
15:00
Α.Σ.ΑΧΕΡΩΝ ΡΩΜΑΝΟΥ - Α.Ε.ΡΑΦΤΑΝΑΙΩΝ
ΡΩΜΑΝΟΥ 
Κυριακή
11/03/18
16:30
ΑΕΤΟΣ ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ - Α.Σ.ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΣ
ΧΑΡΟΚΟΠΙΟΥ 
Κυριακή
11/03/18
16:30
Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ - ΑΕΤΟΣ ΑΕΤΟΡΡΑΧΗΣ
ΜΟΥΖΑΚΑΙΩΝ 
Κυριακή
11/03/18
16:30


...και οι εξ αναβολής αγώνες

MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β’ Κατηγορία Α’ Όμιλος 2017-18
 (21η αγωνιστική)

ΠΑΝΖΑΓΟΡΙΣΙΑΚΟΣ - Π.Α.Σ. ΑΓΙΑΣ ΜΑΡΙΝΑΣ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ 

0-1

MAISON Ε.Π.Σ.ΗΠ Β’ Κατηγορία Β’ Όμιλος 2017-18
 (22η αγωνιστική)

ΑΕ ΡΟΝΑ ΑΝΗΛΙΟΥ - ΑΝΑΓΕΝ.ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ
ΑΝΗΛΙΟΥ

4-0

Γ’ Κατηγορια Β’ Ομιλος
 (19η αγωνιστική)

Α.Ο.ΑΜΕΡΟΥ ΜΗΛΕΑΣ - Α.Ο.ΜΟΥΖΑΚΑΙΟΙ
ΣΤΑΘΗΣ ΤΣΑΝΑΚΤΣΗΣ 

2-3

200 λέξεις απομένουν.
σχετικα αρθρα
Ντοτη3