Συντακτης: κύριος Τύπος
Δημοσιευση: 1-08-2018, 15:30
ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΣ ΜΠΑΣΚΕΤ

Στις 14 Οκτωβρίου πηδάνε για τζάμπολ ο ΑΓΣΙ και ο ΠΑΣ στον 3ο όμιλο της Γ΄εθνικής του μπάσκετ. Όλο το πρόγραμμα έχει ως εξής:


1η Αγωνιστική – 14/10/18


ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

Ρεπό: ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ


2η Αγωνιστική – 21/10/18


ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

Ρεπό: ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ


3η Αγωνιστική – 04/11/18


ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

Ρεπό: ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ


4η Αγωνιστική – 11/11/18


ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ

ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Ρεπό: ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ


5η Αγωνιστική – 18/11/18


ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.

ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Ρεπό: ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ


6η Αγωνιστική – 25/11/18


ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Ρεπό: ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ


7η Αγωνιστική – 02/12/18


ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.

Ρεπό: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ


8η Αγωνιστική – 09/12/18


ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Ρεπό: ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ


9η Αγωνιστική – 16/12/18


ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

Ρεπό: ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.


10η Αγωνιστική – 23/12/18


ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.

Ρεπό: ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ


11η Αγωνιστική – 13/01/19


ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

Ρεπό: ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ


12η Αγωνιστική – 20/01/19


ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

Ρεπό: ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ


13η Αγωνιστική – 27/01/19


ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

Ρεπό: ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937


14η Αγωνιστική – 03/02/19


ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ

ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

Ρεπό: ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ


15η Αγωνιστική – 10/02/19


ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

Ρεπό: ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ


16η Αγωνιστική – 17/02/19


ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ

ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

Ρεπό: ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ


17η Αγωνιστική – 24/02/19


ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Ρεπό: ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ


18η Αγωνιστική – 03/03/19


ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

Ρεπό: ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ


19η Αγωνιστική – 17/03/19


ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.

ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Ρεπό: ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ


20η Αγωνιστική – 24/03/19


ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

Ρεπό: ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ


21η Αγωνιστική – 31/03/19


ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.

Ρεπό: ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ


22η Αγωνιστική – 07/04/19


ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

Ρεπό: ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.


23η Αγωνιστική – 14/04/19


ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

Ρεπό: ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ


24η Αγωνιστική – 21/04/19


ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.

Ρεπό: ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ


25η Αγωνιστική – 05/05/19


ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ – ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ

ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ – ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ – ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ

ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ – ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ

ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ. – ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ – ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ

Ρεπό: ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ


26η Αγωνιστική – 12/05/19


ΑΟ ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ – ΑΟΚ ΒΕΡΟΙΑΣ

ΓΑΣ ΜΕΛΙΚΗΣ – ΑΕ ΔΟΞΑ ΛΕΥΚΑΔΑΣ

ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ – ΣΚ ΝΙΚΟΠΟΛΗ ΠΡΕΒΕΖΑΣ

ΓΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΠΑΛΑΜΑ – ΠΑΣ ΓΙΑΝΝΙΝΑ

ΦΟ ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ – ΜΠΑΣ ΕΥΑΘΛΟΣ ΜΑΚ.

ΑΜ ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚΑΛΩΝ – ΜΑΣ ΕΥΑΓ.ΜΑΝΤΟΥΛΙΔΗΣ

Ρεπό: ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΒΟΛΟΥ 1937




Ντότη3
200 λέξεις απομένουν.
σχετικα αρθρα
Μάστακας